جزئیات بیشتر در مورد خبر

 اختصاص صد در صدی اعتبارات دانشگاه ‌ها و پژوهشگاه ‌ها در سال جاری

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق کارمندان دولت اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار حقوق، دستمزد و مزایا اینجا کلیک نمایید


خبر 8 مرداد 97: پرداخت به موقع حقوق کارمندان دستگاه های دولتی

معاون توسعه امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور از اختصاص صد در صدی اعتبارات دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها در سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر سعید نمکی در همایش و نمایشگاه پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز گفت: در سال جاری با قدرت زیاد کشور را اداره خواهیم کرد و حقوق کارمندان به تعویق نخواهد افتاد.

نمکی همچنین اظهار کرد: در بودجه سال 97 اعتبارات بخش‌های آموزشی 30 درصد و پارک‌های علم و فناوری در بخشی از موارد تا 50 درصد افزایش داشته است.

معاون توسعه امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه اعتبارات دانشگاه‌های پیشرو در سال جاری 400 درصد افزایش یافته است، خاطرنشان کرد: به طور کلی بودجه دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها در سال 97 افزایش صد در صدی داشته است.

نمکی در بخش دیگری از سخنان خود به چالش‌های زیست‌محیطی کشور در حوزه‌های آب‌، کشاورزی سنتی، ریزگردها و بحران آب اشاره کرد و با تاکید بر نقش مهم پارک‌های علم و فناوری در این زمینه یادآور شد: ما انتظار داریم تا پارک‌های علم و فناوری راهکارهایی را برای برون‌رفت از این چالش‌ها ارائه دهند.

وی با بیان اینکه تاکنون 32 میلیارد تومان برای اجرای 52 پروژه مدیریت سبز از سوی سازمان برنامه و بودجه پرداخت شده است،‌ ابراز امیدواری کرد که این میزان در سال جاری افزایش یابد.

معاون سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه ما مصمم هستیم تا از حوزه‌های آموزش و پژوهش حمایت کنیم، اظهارکرد: امروز دولت دست نیاز به سمت دانشمندان دراز کرده است، چرا که اعتقاد داریم راهی جز همفکری با دانشمندان در اداره امور کشور نداریم.

به گزارش ایسنا، نمکی خاطرنشان کرد: بر این اساس ما امسال صد در صد اعتبارات دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌ها را اختصاص خواهیم داد.

منبع: خبرگزاری خانه ملت


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...