اطلاعات بیشتر

 

 مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: بنیاد شهید به مدت ۱۸ ماه، ۷۵ درصد حداقل حقوق و دستمزد و همچنین پنج سال حق بیمه کارفرمایان مستقر در شهرک ها و نواحی صنعتی را که ایثارگران و فرزندان آنان را جذب کرده اند، پرداخت می کند.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار حقوق و دستمزد و مزایا کلیک کنید


به گزارش روز جمعه ایرنا از روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران، علی یزدانی در گردهمایی مدیران عامل شرکت شهرک های صنعتی سراسر کشور از معرفی ۱۱۰ شهرک و ناحیه صنعتی به بنیاد شهید برای اشتغالزایی ایثارگران و ایجاد رونق در تولید خبرداد.
وی، تفاهم نامه های اخیر سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران با بنیاد شهید، کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان فنی و حرفه ای کشور، فرابورس و همچنین افتتاح مرکز مبادله فناوری بین ایران و کره جنوبی را در ایجاد حرکت در فضای سرمایه گذاری و ایجاد رونق در صنعت کشور موثر برشمرد و گفت: فضا برای ایجاد تحرک در سرمایه گذاری و تولید در شهرک های صنعتی فراهم شده است و باید از فرصت استفاده شود.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ایجاد فضای با نشاط برای حضور سرمایه گذاران و متقاضیان در شهرک ها و نواحی صنعتی را از سیاست های اصلی سازمان برشمرد و اظهار داشت: جذب و ترغیب سرمایه گذار بهترین راهکار جهت رفع مشکل بیکاری و ایجاد اشتغال در کشور به شمار می رود.
وی گفت: این فرصت برای واحدهای صنعتی فعال فراهم شده تا با به کارگیری نیروهای جویای کار، خانواده ایثارگران از طریق بنیاد شهید بتوانند از معافیت های در نظر گرفته شده برای ایثارگران در پرداخت هزینه های بیمه و مالیات استفاده کنند.
مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در ادامه افزود: تفاهم نامه اخیر با سازمان فنی حرفه ای کشور نیز فضای مناسبی برای آموزش ۱۰۰هزار صنعتگر بوده و مدیران شرکت شهرک های صنعتی استان ها باید هرچه سریعتر در جهت اجرای این تفاهم نامه در سراسر کشور اقدام کنند.
یزدانی گره گشایی از مشکلات واحدهای صنعتی را از اولویت های این مجموعه اعلام کرد و افزود: همه شرکت های شهرک های صنعتی باید در حفظ سرمایه های کشور تلاش کنند و نسبت به تکریم و حفظ حقوق سرمایه گذاران از هیچ کوششی دریغ نورزند.
به گزارش ایرنا، در این گردهمایی یک روزه معاونان، مدیران، مشاوران ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده به تشریح اولویت های سازمان در نیمه دوم سال جاری پرداختند و خواستار همکاری همه شرکت های استانی در جهت تحقق اهداف و ماموریت های اصلی سازمان شهرک های صنعتی شدند.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...