اطلاعات بیشتر

آخرین مهلت ثبت نام  آزمون استخدامی دستیاران ستادی کشور

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی اینجا کلیک کنید


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از اتمام مهلت ثبت نام در نخستین آزمون استخدامی دستیاران ستادی دستگاه‌های اجرایی کشور در ساعت 24 فردا پنج شنبه 15 بهمن ماه خبر داد.
حسین توکلی در گفت و گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اعلام خبر فوق افزود: به کلیه داوطلبانی که تا کنون نسبت به ثبت نام اقدام نکرده‌اند توصیه می‌شود در مهلت باقی مانده با مراجعه به سایت سازمان کشور به نشانی www.sanjesh.org ضمن مطالعه دفترچه راهنما و اطلاعیه‌های مربوط در صورت واجد شرایط بودن نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
وی در پایان در مورد آمار ثبت نام کنندگان اظهار کرد: تا ساعت 8 صبح امروز چهارشنبه 14 بهمن ماه 5154 نفر نسبت به ثبت نام در آزمون مذکور اقدام نموده‌انداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : شیما

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:40

  کد دیدگاه : 663777

  خدای من چرا به اعتراض ها توجه نمیکنن
  رشته های ذکرشده با رتبه های خواسته شده اصلا همخوانی ندارد واگر رتبه های خواسته شده در سطح مناطق باشد میتوان گفت انتخابی مناسبتر است چون با این اوصاف اگر رتبه ی کشوری مد نظر است اشخاص حقیقی برای این شرط بسیار نادرند و اکثر داوطلبان با توجه به اهمیت رتبه ی منطقه ای توجهی به رتبه ی کشوری نکرده اند و کاملا فراموش شده است. لذا تقاضا دارم برای اینکه گزینش مناسبتری صورت گیرد ارقام گفته شده رو برای مناطق در نظر بگیرید نه کشور

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...