جزئیات بیشتر در مورد خبر

مشکلات کارگران و مشمولان قانون کار استان مرکزی باجدیت پیگیری شود

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار قانون کار اینجا کلیک نمایید 

جهت ورود  به صفحه اصلی اخبار استخدام کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک نمایید 

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام استانداری مرکزی اینجا کلیک نمایید 


خبر 3 مرداد 96: پیگری جدی مشکلات کارگران و مشمولان قانون کار استان مرکزی (منبع: خبرگزاری مهر)

به گزارش خبرنگار مهر، علی ربیعی که صبح سه شنبه طی سفری یک روزه در استان مرکزی حضور یافته است، در جریان مراسم آغاز عملیات اجرایی کلینیک درمانی تامین اجتماعی شهرستان زرندیه اظهار داشت: کارگران قشری هستند که مسائل و مشکلات آنها باید مورد پیگیری قرار گیرد و در زمینه های رفاه اجتماعی و سلامت، باید مطالبات آنها به طور ویژه مورد پیگیری قرار گیرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی افزود: در استان مرکزی نیز با توجه به آن که به دلیل صنعتی بودن قشر کارگری بزرگی را به خود اختصاص داده باید مساله مذکور اجرایی شده و برای رفع مشکلات این قشر تلاش شود.

ربیعی بیان کرد: در حال حاضر دولت با عزم جدی و برنامه هدفمند در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب، موضوع کار و تعاون و رفاه اجتماعی را مورد توجه قرار داده و این عزم و برنامه ها در دولت دوازدهم نیز تداوم خواهد یافت.

وی خاطرنشان ساخت:وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی همواره تلاش کرده در حوزه رفاه، سلامت، مهارت آموزی و پیشگیری و مهار آسیب های اجتماعی اقدامات اثرگذار به انجام برساند چرا که نیروی انسانی سالم و توانمند از مهمترین سرمایه های کشور است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: در همین راستا برنامه هایی چون ارتقای شاخص نشاط اجتماعی و حقوق شهروندی، تقویت زیرساخت اجتماعی، بهبود کسب و کار، بهره گیری حداکثری از امکانات اجتماعی، تجمیع خدمات بیمه ای و… به انجام رسیده که این برنامه های هدفمند در دولت دوازدهم نیز پیگیری می شود.

ربیعی اضافه کرد: طرح هایی همچون اورژانس اجتماعی که در حوزه رفاه و کاهش آسیب های جامعه به بهره برداری می رسند ارزشمند هستند و در این رابطه بایستی به نحوی عمل شود که خدمات ارائه شده از سوی این مراکز بیشترین کیفیت و بازدهی اجتماعی را داشته باشد.

گفتنی است شرکت در نشست شورای اداری استان مرکزی و دیدار با آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی، نماینده ولی فقیه در استان مرکزی از دیگر برنامه های این سفر یک روزه است و همچنین وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، امروز مرکز خیریه خوبان آفتاب در خمین را بهره برداری می کند و از چند مرکز بهزیستی خمین بازدید خواهد داشت.

همچنین بهره برداری از سالن سرپوشیده و استخر شهر دلیجان و افتتاح اورژانس اجتماعی شهرستان محلات از دیگر برنامه های پیش بینی شده سفر یک روزه وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی به استان مرکزی است

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...