جزئیات بیشتر در مورد خبر

آخرین وضعیت استخدام شدگان قوه قضاییه از زبان وزیر دادگستری

جهت ورود به صفحه استخدامی قوه قضائیه اینجا کلیک نمایید


خبر 24 خرداد 98: پیگیری وضعیت قبول شدگان آزمون قوه قضاییه توسط وزیر دادگستری

وزیر دادگستری گفت: هفته آینده جلسه هماهنگی بین دولت و قوه قضاییه برای حل مشکلات قبول شدگان در آزمون استخدامی برگزار می شود.

علیرضا آوایی وزیر دادگستری در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه حوزه حقوقی و قضایی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در رابطه با پیگیری وضعیت استخدامی قبول شدگان در آزمون قوه قضاییه در دولت اظهار کرد: واقعیت این است که در این رابطه هم دولت و هم قوه قضاییه حرف‌هایی برای گفتن دارند.

وی افزود: دولت اعتقاد دارد که کاش هماهنگی‌های قانونی استخدامی این افراد قبل از برگزاری آزمون انجام بیشتر انجام می‌شد.

وزیر دادگستری گفت: اگر هماهنگی‌ها بهتر و بیشتر انجام می‌شد، ممکن بود کار خیلی زودتر به سرانجام می‌رسید.

آوایی تصریح کرد: از سوی دیگر قوه قضاییه با کمبود نیرو مواجه است و نیاز مبرم به استخدام همکاران اداری دارد.

وی ادامه داد: حتما باید در تعداد استخدامی‌ها متناسب با وسع و امکانات موجود دولت هماهنگی صورت گیرد، گرچه ممکن است نیاز قوه قضاییه به استخدام نیرو‌های جدید خیلی بیشتر از امکاناتی باشد که برای دولت مقدور است.

وزیر دادگستری گفت: بنده در این خصوص پیگیری و مکاتباتی با رئیس جمهور و با انصاری معاون رییس جمهور چندین جلسه مذاکره داشتم.

آوایی ادامه داد: قرار بود هفته قبل تعدادی از مسئولان قوه قضاییه در وزارت دادگستری حضور پیدا کنند و جلسه هماهنگی در این خصوص برگزار شود که برای معاون رییس جمهور ماموریتی کاری پیش آمد و این جلسه منتفی شد، انشاالله اول هفته آینده این جلسه هماهنگی با حضور نمایندگانی از دولت و قوه قضاییه برگزار می‌کنیم و امیدوارم در این جلسه بتوانیم موانع موجود را برطرف و این مشکل را تا حدود حل کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که اختلاف دولت و قوه قضاییه بر سر تعداد استخدامی و یا بودجه در نظر گرفته شده برای قبول شدگان است، گفت: در خصوص هر دو مورد بین دولت و قوه قضاییه مورد اختلاف است.

وزیر دادگستری افزود: دولت عددی را استخدامی نیرو‌های جدید مطرح کرده است که ممکن است دولت به دلیل محدودیت‌هایی که دارد نتواند این تعداد را استخدام کند، موضوع بعدی در خصوص بودجه مورد نیاز است که باید با سازمان مدیریت هماهنگی لازم صورت گیرد.

آوایی بیان کرد: از ابتدا ناهماهنگی‌هایی وجود داشت که امیدوارم هفته آینده بتوانیم این ناهماهنگی‌ها را به هماهنگی تبدیل کنیم تا مشکلی افرادی که در این آزمون قبول شده اند تا حدودی حل شود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : خراسان

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:13

  کد دیدگاه : 2353931

  سلام خدمت دست اندرکاران محترم لطفا تکلیف قبول شدگان آزمون کارکنان اداری قوه قضاییه رامشخص کنید بخداالان2سال است که چشم انتظاریم بعدازاسترس قبولی آزمون-مصاحبه-گزینش-آزمایش های پزشکی-الانم باز میگن شایداین تعداد نگیرندتوروقرآن یک لحضه خودتان راجای مابگذارید

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سجاد

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:45

  کد دیدگاه : 2351085

  بدا ما جزو درس خونترین های رشتمون بودیم
  در حلی که توی جامعه بی اخلاق امروزی اخلاق مدار هم هستیم بعد آزمون هم دادیم و عادلانه قبول شدیم هیچ کس هم بغیر خدا نداریم پس لطفا مسولین ناهماهنگی ها رو سر ما خراب نکنند

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ایلامی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:41

  کد دیدگاه : 2350578

  تو روخدا چرا اینجوری میکنید مگه ماچه گناهی کردیم این همه درس خوندیم اولین آزمونی بود که بدون سهمیه بود قبول شدم تا الان چهارپنج ازمون دیگه دادم قبول شدم ولی چون فاقد سهمیه بودم مرحله بعد نرفتم.حالا این ازمون بعداز دوسال اناظار وسختی دارن میگن نه تعداد زیاده واقعا که ظلمه

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...