اطلاعات بیشتر

اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره‌ تاريخ پرينت كارت و زمان‌ برگزاري سومين آزمون استخدامی متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور، دانشگاههاي علوم پزشكي و وزارت آموزش و پرورش سال 1395


ویژه>> دانلود اصل دفترچه سوالات  آزمونهای برگزار شده توسط سنجش به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی (جدید)


خبر 18 آبان 95: دریافت کارت آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش و دانشگاه های علوم پزشکی

ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام برای یکایک کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم: کارت آزمون استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش و دانشگاه های علوم پزشکی از امروز 18 آبان 95 قابل دریافت میباشد

جهت دانلود عین دفترچه سوالات دو دوره گذشته اینجا کلیک نمایید

جهت دریافت کارت آزمون اینجا کلیک نمایید

فراموشی: داوطلباني که شماره پرونده – سريال ثبت نامي و يا کد پيگيري خود را فراموش کرده اند مي توانند با مراجعه به بخش سيستم پاسخ گويي نسبت به دريافت شماره پرونده و کد پيگيري در زمان ثبت نام خود اقدام نمايند:
جهت ورود به قسمت پاسخگویی اینجا کلیک نمایید


خبر 19 آبان 95:  آخرین مهلت دریافت کارت 3 آزمون استخدامی تا ساعت 24 امشب (منبع: خبرگزاری مهر)

مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام جزئیات آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش از دریافت کارت آزمون توسط ۲۰۵ هزار داوطلب خبر داد.
دکتر حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: کارت شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

وی افزود: داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنجشنبه ۲۰ آبان ماه فرصت دارند با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org کارت آزمون خود را دریافت کنند.

توکلی خاطرنشان کرد: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ با توجه به خوشه های شغلی داوطلب و برحسب مورد، صبح و یا بعد ازظهر جمعه ۲۱ آبان ۹۵ در ۵۳ شهرستان مختلف کشور برگزار می شود.

وی اظهار داشت: در مجموع ۴۵۲ هزار و ۶۴۸ داوطلب در آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ شرکت کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: آزمون در صبح جمعه برای تعداد ۲۱۳ هزار و ۲۸۰ داوطلب که از این تعداد ۱۲۴ هزار و ۴۵۶ نفر زن و ۸۸ هزار و ۸۲۴ نفر مرد هستند، برگزار می شود.

وی گفت: در بعد از ظهر جمعه آزمون برای تعداد ۲۳۹ هزار و ۳۶۸ داوطلب که از این تعداد ۱۵۷ هزار و ۵۲۷ نفر زن و ۸۱ هزار و ۸۴۱ نفر مرد هستند برگزار می شود.

توکلی افزود: آزمون نوبت صبح از ساعت ۸.۳۰ و نوبت عصر از ساعت ۱۴ روز جمعه آغاز می شود و درهای ورود به حوزه های امتحانی برای آزمون نوبت صبح راس ساعت ۸ صبح و برای آزمون نوبت بعد ازظهر ۱۳.۳۰ بسته خواهد شد.

وی یادآور شد: تاکنون ۲۰۵ هزار داوطلب نسبت به دریافت کارت آزمون خود اقدام کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: به هر داوطلب دو بسته آزمونی شامل یک برگ پاسخنامه، یک دفترچه سئوالات عمومی و یک بسته آزمونی شامل یک دفترچه سئوالات تخصصی داده می شود. داوطلبان باید به ۱۰۰ سئوال عمومی در مدت ۱۱۰ دقیقه و به سئوالات تخصصی متناسب با خوشه شغلی در مدت ۸۰ دقیقه پاسخ دهند.


خبر 17 آبان 95: توضیحاتی در خصوص آزمونهای استخدامی پیش رو (آزمونهای استخدامی مشترک دستگاه های اجرایی، آموزش و پرورش و علوم پزشکی)

– تاریخ و زمان برگزاری:
* تاریخ برگزاری: روز جمعه ۲۱آبان ۹۵
* زمان برگزاری آزمون نوبت اول: آزمون نوبت صبح از ساعت ۸:۳۰ برگزار خواهد شد.
* زمان برگزاری آزمون نوبت دوم: آزمون نوبت عصر از ساعت ۱۴روز جمعه ۲۱ آبان ماه برگزار خواهد شد.

آمار:
* صبح جمعه ۲۱۳هزار و ۲۸۰ داوطلب در آزمون شرکت خواهند کرد که از این تعداد ۱۲۴هزار و ۴۵۶ نفر زن و ۸۸هزار و ۸۲۴ نفر مرد هستند.
* عصر روز جمعه آزمون استخدامی برگزار خواهد شد و در این زمان ۲۳۹هزار و ۳۶۸ داوطلب که ۱۵۷هزار و ۵۲۷از آنها را زنان و ۸۱هزار و ۸۴۱ نفر از آنها را مردان تشکیل می دهند برگزار می شود.

نکاتی مهم در خصوص آزمون:
* درهای آزمون نیم ساعت قبل از برگزاری جلسه بسته خواهد شد.
* درجلسه امتحان دو بسته در اختیار هر داوطلب قرار می گیرد که بسته اول حاوی پاسخنامه و یک جلد دفترچه آزمون عمومی (شماره یک ) و بسته دوم حاوی دفترچه آزمون تخصصی (شماره دو) است.
* دفترچه های هر یک از داوطلبان دارای تنوع خواهد بود.
* دفترچه شماره یک حاوی ۱۰۰سوال است.
* مدت زمان پاسخگویی به دفترچه شماره یک 110 دقیقه است.
* مدت زمان پاسخگویی به دفترچه شماره دو 80 دقیقه است.

جهت دانلود عین دفترچه سوالات دو دوره گذشته اینجا کلیک نمایید


ضمن آرزوي موفقيت براي داوطلباني كه در سومين آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور، دانشگاههاي علوم پزشكي و وزارت آموزش و پرورش در سال 1395 ثبت‌نام نموده‌اند، نظر اين داوطلبان را به موارد ذيل معطوف مي دارد:

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرينت كارت شركت در آزمون
كارت‌ شركت در‌ آزمون‌ كليه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه 95/8/18 براي مشاهده و پرينت بر روي پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا كليه‌ داوطلبان‌ متقاضي شركت‌ در آزمون‌، براي شركت در جلسه امتحان بايد در تاريخ تعيين شده به شرح فوق به پايگاه اطلاع رساني مذكور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌اي (نام، نام‌خانوادگي، كد ملي، سال تولد و …) و يا اطلاعات ثبت‌نامي (شماره پرونده و كد پيگيري و …) از كارت شركت در آزمون خود يك نسخه پرينت تهيه و براساس آدرس و زمان تعيين شده بر روي كارت شركت در آزمون، به حوزه امتحاني مربوط مراجعه نمايند. بديهي است براي شركت در جلسه آزمون همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون و هم چنين اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار و ارائه آن الزامي است.

ب‌ – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغايرتي مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زير اقدام نمايند:
1ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغايرتي در اطلاعات مندرج در بندهاي 1، 2، 4، 5، 6، 7، 10، 11، 12، 13، 14، 15، 18 و 19 (شامل نام خانوادگي، نام، تاريخ تولد، شماره شناسنامه، كد ملي، دين، سهميه، نام دستگاه اشتغال، داوطلب بومي، حالت بومي،نوع بومي، تاريخ فارغ التحصيلي و معدل آخرين مدرك تحصيلي) كارت شركت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است براي اصلاح مورد يا موارد مذكور حداكثر تا تاريخ 95/8/20 منحصراً به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان مراجعه و با ورود به قسمت ويرايش اطلاعات نسبت به اصلاح موارد اقدام نمايند و در صورتيكه نسبت به بندهاي 3، 8، 9، 16، 17، 20، و 21 (جنس، معلوليت، نيازمند منشي، مقطع تحصيلي، عنوان رشته تحصيلي، خوشه شغلي و اولويت هاي انتخابي) تفاوتي مشاهده نمودند ضروري است مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه (به شرح جدول شماره 2) مراجعه نمايند.
2ـ چنانچه عكس الصاقي به كارت ورودي داوطلب با چهره وي مغايرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عكس و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار براي اصلاح كارت، مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه نمايند. در غير اين صورت فرد به عنوان متخلّف تلقي و برابر مقررات با وي رفتار خواهد شد.
3- چنانچه كارت شركت در آزمون داوطلب فاقد عكس مي باشد و يا چنانچه عكس روي كارت وي داراي اشكالاتي از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عكس و يا اشتباه عكس مي باشد ضروري است ضمن همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون، 2 قطعه عكس 4 ×3 و كارت ملي يا شناسنامه عكسدار مطابق ساعت و تاريخ اعلام شده در بند «ج» به نماينده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه تا روز قبل از برگزاري آزمون مراجعه نمايند و موضوع را پيگيري نموده تا مشكل برطرف گردد، بديهي است در غير اين صورت فرد به عنوان متخلف تلقي مي‌گردد. ضمناً ساير اطلاعات مندرج بر روي كارت شركت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام كه توسط خود داوطلب تكميل گرديده، در نظر گرفته شده است.
تذكر 1: داوطلبان متقاضي استفاده از سهميه 25 درصد ايثارگران توجه داشته باشند كه سهميه مندرج بر روي كارت شركت در آزمون آنها بر اساس اطلاعات تكميلي مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام (خوداظهاري) در نظر گرفته شده و در صورت تاييد سهميه توسط ارگان مربوط، اين سهميه در مراحل بعدي براي آنان اعمال مي‌گردد، در غيراينصورت با سهميه آزاد گزينش خواهند شد.
تذكر 2: داوطلبان براي آگاهي بيشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنماي شركت در آزمون كه بر روي سايت قرار دارد پرينت تهيه و نسبت به مطالعه دقيق آن اقدام نمايند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص كارت شركت در آزمون
نماينده سازمان سنجش در روزهاي چهارشنبه 95/8/19 و پنجشنبه 95/8/20 صبح از ساعت 8:30 الي 12:00 و بعدازظهر از ساعت 14:00 الي 17:00 در باجه‌ي رفع نقص حوزه مربوطه مستقر خواهد شد. براي اطلاع آن دسته از داوطلباني كه براساس توضيحات بند «ب» ملزم به مراجعه به نماينده رفع نقص كارت سازمان مي گردند، آدرس و محل تشكيل باجه رفع نقص كارت شركت در ‌آزمون به شرح جدول شماره 2 مي‌باشد.

د‍ ـ تذكرهاي‌ مهم‌
1- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرينت كارت شركت در آزمون‌، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار الزامي است.
2- فرآيند برگزاري آزمون نوبت صبح از ساعت‌ 8:30 (هشت و سي دقيقه‌) و نوبت عصر از ساعت‌ 14:00 (چهارده) روز جمعه 95/8/21 آغاز مي‌گردد.
3- در ورودي ِحوزه هاي امتحاني براي آزمون نوبت صبح رأس‌ ساعت‌ 8:00 (هشت) و براي آزمون نوبت عصر رأس‌ ساعت‌ 13:30 (سيزده و سي دقيقه‌) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهاي ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحاني حاضر باشند.
4- هر داوطلب براي حضور در جلسه آزمون بايد علاوه بر پرينت كارت شركت در آزمون، اصل كارت ملي و يا اصل شناسنامه عكسدار، چند مداد سياه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاكن و يك سنجاق و يا سوزن به همراه داشته باشد.
5- داوطلبان بايد از آوردن وسايل اضافي از جمله كيف دستي، ساك دستي، پيجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، كتاب، ماشين‌حساب، هرگونه نُت و يادداشت و نظاير آن و همچنين وسايل شخصي به جلسه آزمون اكيداً خودداري نمايند. بديهي است كه به همراه داشتن هر كدام از وسايل مندرج در اين بند به عنوان تقلب و تخلف تلقي و با داوطلبان ذيربط براساس قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري كه بخشي از آن در بند «ه‍» آمده است، رفتار خواهد شد.

ه‍ – قانون رسيدگي به تخلفات و جرايم در آزمونهاي سراسري
ماده 5- تخلفات و جرايم در اين قانون مشتمل بر موارد زير است:
الف- ارتكاب هرگونه عملي كه موجب بي‌نظمي در برگزاري آزمون گردد يا همراه داشتن هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه هاي حافظه‌دار.
ب- ارتكاب هرگونه عمل خلاف مقررات كه آزمون داوطلب را از نظر علمي خدشه دار سازد از قبيل:
1- ارائه مدرك يا گواهي مجعول يا تصوير گواهي مجعول براي شركت در آزمون.
2- تباني با داوطلبان يا افراد خارج از حوزه امتحاني يا دست‌اندركاران آزمون از قبيل عوامل اجرايي و طراحان سئوال براي تخلف در آزمون.
3- ثبت‌نام در آزمون با هويت مجعول يا شركت در جلسه آزمون به جاي داوطلب اصلي.
ج- استفاده از هرگونه وسيله غيرمجاز از قبيل وسايل ارتباط الكترونيكي و دستگاه هاي حافظه‌دار.
د- كمك به داوطلب خارج از ضوابط برگزاري آزمون براي پاسخ به سئوالات.
ه‍- دسترسي غيرمجاز به اطلاعات مربوط به داوطلبان يا استفاده غير مجاز از آنها.
و- هرگونه تغيير غيرمجاز سئوالات، اوراق و پاسخنامه‌هاي داوطلبان يا ساير مدارك و دفاتر مربوط به آزمون.
ز- افشاي سئوالات آزمون يا تلاش در جهت دستيابي و افشاي آن يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون به هر نحو.
ح- خريد يا فروش سئوالات آزمون يا پاسخ آنها يا شركت يا معاونت در اين امر قبل يا حين برگزاري آزمون اعم از اينكه سئوالات يا پاسخ آنها واقعي يا غيرواقعي باشد.
ماده 6- هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات، صلاحيت صدور حكم به مجازات هاي زير را درباره متخلفان دارند:
الف- در مورد مشمولان بند (الف) ماده (5): اخطار كتبي با درج در پرونده داوطلب و اعلام به مراجع ذي ربط يا محروميت از گزينش در آزمون همان سال.
ب- در مورد مشمولان بند (ب) يا بند (ج) ماده (5): محروميت از گزينش علمي در آزمون همان سال و ابطال قبولي داوطلب در همان سال و محروميت از شركت در آزمون از يك تا ده سال بعد.
تبصره- آراي هيأت‌هاي بدوي جز در مورد مشمولان بند (الف) ماده (6) اين قانون قابل تجديد نظر خواهي در هيأت تجديد نظر رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مي‌باشد.
ماده 7- در مورد مشمولان بندهاي (د)، (ه‍)، (و) (ز) و (ح) ماده (5) هيأت‌هاي رسيدگي متهم را براي رسيدگي و اعمال جزاي نقدي از ده ميليون (10.000.000 ريال تا يك ميليارد (1.000.000.000) ريال يا حبس از يك تا پنج سال يا هر دو مجازات به محاكم دادگستري معرفي مي‌نمايند.
ماده 8– ارتكاب هر يك از اعمال موضوع ماده (5) چنانچه در قالب عضويت در يك گروه يا شبكه باشد، موجب تشديد مجازات مي‌شود و تشكيل دهنده و سركرده گروه يا شبكه به حداكثر مجازات محكوم مي‌گردد. مجازات هر يك از اعضاء كه در ارتكاب تخلفات و جرايم فوق دخالتي نداشته باشند حسب مورد حداقل مجازات ذكر شده براي مرتكب مي‌باشد.
ماده 9- رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها مانع از رسيدگي برابر ساير قوانين جزايي يا رسيدگي در هيأت‌هاي رسيدگي به تخلفات اداري يا هيأت‌هاي انتظامي اعضاي هيأت علمي يا كميته‌هاي انضباطي دانشجويان نيست و مرتكب علاوه بر مجازات مندرج در مواد (6) و (7) اين قانون به مجازات مقرر در ساير قوانين و مقررات محكوم مي‌گردد.
ماده 10- در صورت محكوميت قطعي فردي به يكي از مجازات هاي مندرج در اين قانون، به استثناي مجازات مندرج در بند (الف) ماده (6)، هيات رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها، قبولي وي در آزمون را ابطال مي‌نمايد. در اين صورت مؤسسه آموزشي مربوط از صدور و اعطاي هرگونه گواهي يا مدرك به وي خودداري خواهد نمود، و چنانچه گواهي فارغ‌التحصيلي به وي اعطاء شده باشد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا وزارت آموزش و پرورش يا دانشگاه آزاد اسلامي ملزم به ابطال آن گواهي هستند.
ماده 11- چنانچه با بررسي‌هاي فني و علمي، بين نمرات و رتبه اكتسابي داوطلبي و سوابق تحصيلي وي مغايرت هاي غيرمتعارف مشهود و اساسي از قبيل عدم تطابق معدل ديپلم و دوره پيش‌دانشگاهي با رتبه و نمره اكتسابي در آزمون وجود داشته باشد، با تأييد هيأت‌هاي بدوي رسيدگي به تخلفات در آزمون‌ها از داوطلب در يك يا چند درس عمومي و اختصاصي امتحان مجدد به عمل مي‌آيد. تعيين وضعيت نهايي آزمون اين داوطلب، بر اساس نتايج حاصل از امتحان مجدد بر عهده هيأت بدوي است.
ماده 12- هر مؤسسه يا آموزشگاه علمي و آموزشي كه براي افزايش آمادگي داوطلبان شركت در آزمون‌هاي مورد بحث اين قانون فعاليت مي‌كند، چنانچه در تخلفات ماده (5) مشاركت داشته باشد، مجوز تأسيس آن لغو مي‌شود و مديران مسؤول آنها، علاوه بر محروميت دائمي از تأسيس و اداره اين گونه مراكز، به مجازات‌هاي پيش‌بيني شده در اين قانون و ساير قوانين محكوم مي‌شوند، و چنانچه مؤسسه يا آموزشگاه فاقد مجوز باشد، مجازات مديران مسؤول آنها حداكثر مجازات مندرج در ماده (6) است.
تبصره- در مورد آموزشگاه هايي كه فاقد مجوز باشند علاوه بر اقدام مراجع قانوني ذي ربط مدعي‌العلوم نيز مي‌تواند رأساً نسبت به اعلام جرم و پيگيري تخلفات آنان اقدام نمايد.
در خاتمه اضافه مي‌نمايد كه داوطلبان درصورت لزوم مي‌توانند سئوال يا سئوالات خود را در اين خصوص از اين تاريخ لغايت روز پنج شنبه 95/8/20 همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگويي اينترنتي مندرج در پايگاه اطلاع‌رساني اين سازمان به نشاني : www.sanjesh.org و يا شماره ‌تلفن‌ 42163-021 در ميان بگذارند.

ویژه>> دانلود اصل دفترچه سوالات  آزمونهای برگزار شده توسط سنجش به همراه پاسخنامه کاملا تشریحی (جدید)

دریافت فایل جداول مربوط به شهرستان‌ محل‌ برگزاري سومين آزمون‌ استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور ، دانشگاههاي علوم پزشكي و وزارت آموزش و پرورش – سال‌ 1395 فرمت PDF

جهت دانلود نمونه سوالات استخدامی آزمون فراگیر دستگاه های اجرایی اینجا کلیک نمایید
جهت دانلود عین دفترچه سوالات دو دوره گذشته اینجا کلیک نماییداگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : رضاابراهیم پور

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:10

  کد دیدگاه : 1348836

  ایا می توان مکان امتحان را عوض کرد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : امین نعمتی ناوا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 18:34

  کد دیدگاه : 1198821

  پدرم آتش نشان بود و دوس دارم کارپدرم رو ادامه بدم و علاقه بیش از حدی به آتش نشانی دارم

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 19:15

  کد دیدگاه : 1025679

  سلام ادمین لطفا جواب سوال منو حتما امشب بدین..چطور میتونم اطلاعاتمو که موقع ثبت نام زدم پیدا کنم….اخه یادمه کافی نتی که ثبتانمم کرد یه اشتباهی کرده بود بعد بهش گفتم اصلاح کنه نمیدونم اصلاح کرد یا نه
  لظفا بگین

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 19:56

   کد دیدگاه : 1025736

   پاسخ پشتیبان سنجش:
   شما می توانستید برای اصلاح برخی از گزینه ها به قسمت ویرایش رفته و ویرایش نمایید و برای اصلاح برخی دیگر به باجه های رفع نقص مراجعه کنید. همچنین قابل ذکر است تغییرات شما در کارت ورود به جلسه اعمال نخواهد شد. اگر ویرایش انجام ندادید برای بررسی – درخواست خود را به شماره ۰۲۶۳۶۱۸۲۳۶۱ با ذکر شماره پرونده و مشخصات و نام ازمون فکس نمایید همچنین اگر در زمان ویرایش کارت ویرایش انجام داده اید و یا فکس را ارسال کرده اید برای پیگیری اصلاحیات و درخواست خود اواخر هفته اینده با شماره ۰۲۶۳۶۱۸۲۱۶۰ تماس حاصل فرمایید
   با سپاس

   پاسخ دهید
  • نویسنده : امین نعمتی ناوا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 18:36

   کد دیدگاه : 1198823

   پدرم آتش نشان بود و دوس دارم کارپدرم رو ادامه بدم و علاقه بیش از حدی به آتش نشانی دارم

   پاسخ دهید
 • نویسنده : نگار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:12

  کد دیدگاه : 1023425

  سلام ادمین محترم
  دو تا سوال داشتم؟
  1. سهمیه 5 دصدی چطور حساب میشه؟
  ینی مثلا 5 درصد به درصدهات اضافه میشه؟
  ما که سهمیه داریم حتما نیاز هست به حد نصاب برسیم
  چون من عمومی همه رو بیشتر از 40 زدم ولی تخصصی فقط دو تا درس ج دادم 🙁
  2.من اصلا یادم نیست بومی رو چی زدم ولی یادمه یه گزینه زدم که بود محل تولد دواطلب یا همسر شهرستان مورد نظر هست گزینه دو… چون خانواده خودم اونجا هستن و خودمون شیراز الان ینی اشتباه زدم؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 12:13

   کد دیدگاه : 1023562

   5درصد یعنی اختصاص 5 درصد از ظرفیت.
   قبلا عرض کردم که رقابتی بین افراد عادی و سهمیه دار نیست. سهمیه دارها در سهمیه خودشون و با افراد دیگری که اونها هم سهمیه دار هستند برای تصاحب 5درصد از ظرفیت کل رقابت میکنند.
   در خصوص سوال بومیتون نمیتونم راهنماییتون کنم ماسفانه چون خودتون هم دچار ابهام هستید در انتخابهاتون. در این حالت راهنمایی بنده ممکن هست شمارو به اشتباه بیشتری بی اندازد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : سید ارشیا

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 09:32

   کد دیدگاه : 1056023

   سید. شهرام کیایی

   پاسخ دهید
 • نویسنده : ترانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:43

  کد دیدگاه : 1009661

  سلام،خبری نشد از اعلام نتایج آزمون؟شد یکماه
  خیلی آدمو الاف میکنند متاسفانه،در همه چیز از بقیه جوامع عقبن

  پاسخ دهید
 • نویسنده : رها

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:54

  کد دیدگاه : 997905

  سلام،خسته نباشید دوستان،کسی هست که به سوالای اصول ریاضی جواب داده باشه،ممنون

  پاسخ دهید
 • نویسنده : سمانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:30

  کد دیدگاه : 992331

  اگه اطلاع دارین به ماهم بگین واسه زمان اعلام نتایج

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 00:01

   کد دیدگاه : 992357

   معمولا حداکثر تا 40 روز کاری بعد از آزمون

   پاسخ دهید
 • نویسنده : سمانه

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 23:29

  کد دیدگاه : 992329

  جواب کی میاد؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مصطفی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 13:17

  کد دیدگاه : 991670

  سلام
  نتیجه ازمون کی میاد
  ؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : مهدیار

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 21:58

  کد دیدگاه : 988500

  سلام ادمین محترم
  سوالات عمومی آموزش پرورش رو از تلگرام فرستادم البته کیفیتش خوب نیست اگه میشه تایپ کنید باجواب توی سایت بزارین عالی میشه

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:08

   کد دیدگاه : 988508

   مهدیار عزیز به پیج آموزش و پرورشمو رجوع کنید، سوالات رو خودمون با کیفیت بهتر قرار دادیم. برای پاسخنامه هم شنبه با سورپرایزی در سایت همراهتون خواهیم بود :
   اینجا کلیک کنید

   پاسخ دهید
   • نویسنده : مهدیار

    تاریخ ارسال :

    ساعت ارسال : 22:18

    کد دیدگاه : 988523

    منتظریم بی صبرانه
    تشکر

    پاسخ دهید
    • نویسنده : admin

     تاریخ ارسال :

     ساعت ارسال : 22:29

     کد دیدگاه : 988536

     اخبار رو از پیج اصلی که لینکش داده شد پیگیر باشید

     پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 11:12

  کد دیدگاه : 986988

  ادمین محترم ی سوال،اگه کسی نوع بومی روی کارتش اشتباه خورده باشه اماخودش درثبت نام اولیه درست واردکرده باشه،ودر زمان رفع نقص برطرف نکرده باشه،آیا خودمسولین متوجه مشکل نمیشن؟واینکه دوستان کسی براش چنین مشکلی پیش اومده یانه؟من بومی استان روی کارتم زده بودن اما نوع بومیم ک شهرستان بود،همسرنیروهای…خورده.دوستان کسی چنین مشکلی داشت کارتش؟وچطورحل کردین؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 11:25

   کد دیدگاه : 987018

   بله برای خیلی از دوستان این مشکل بود. خیلی ها در زمان دریافت کارت ورود به جلسه از قسمت ویرایش این ایراد رو رفع کردند.
   باید به قسمت ویرایش میرفتید و چک میکردید ببینید اونجا اوضاع از چه قرار هست. ممکن هست اونجا همه چیز درست بوده باشه که در این صورت مشکلی نیست.
   در هر صورت میتونید از طریق سیستم پاسخگویی سایت سنجش اقدام به پیگیری موضوع نمایید

   پاسخ دهید
 • نویسنده : زهرا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 09:59

  کد دیدگاه : 985694

  با سلام ،امتحان واسه من خیلی سخت بود خیلی مخصوصا عمومی ها ،نامردا این چه سوالایی بود داده بودین
  کی نتیجه آزمون می اد؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 22:21

  کد دیدگاه : 985358

  سلام.آدمین .میشه کسی حدنصاب رانیاره وتوآزمون آموزش وپرورش قبول بشه.یا اصلا راهی نداره؟؟؟

  پاسخ دهید
  • نویسنده : admin

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 22:59

   کد دیدگاه : 985400

   نه مگر اینک خیلی ها نتونسته باشند به حدنصاب برسند و ظرفیت ها خالی بمونه و جلسه بگذارند و تصمیم بگیرند حدنصاب رو پایین بیاورند و یا نیاورند. استخدامی سال قبل برای سیستان و بلوچستان این اتفاق افتاد

   پاسخ دهید
  • نویسنده : رها

   تاریخ ارسال :

   ساعت ارسال : 21:05

   کد دیدگاه : 997920

   سلام،خسته نباشید دوستان،کسی هست که به سوالای اصول ریاضی جواب داده باشه،ممنون, ببخشید حد نصاب همون 40درصد برا عمومی و 60درصد برای تخصصی؟؟

   پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...