اطلاعات بیشتر

 

مدير كل كميته امداد استان تهران گفت: كارفرمايانی كه برای مددجويان تحت حمايت كميته امداد شغل ايجاد كنند، می توانند از معافيت حق بيمه كارفرمایی استفاده كنند.

جهت ورود به صفحه اصلی اخبار مرتبط با کارگران و کارفرمایان اینجا کلیک کنید


حسن ولئی مديركل كميته امداد استان تهران در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، با بیان اینکه  توانمند سازی مددجويان مورد حمايت کمیته امداد در حوزه های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی از سياست های اصلی این نهاد است، اظهار داشت: در همین راستا ارائه بسته‌های تشويقی برای كارفرمايان جهت جذب مددجويان در نظر گرفته شده است.
وی به یکی از بسته های تشویقی در نظر گرفته شده اشاره و مطرح کرد: در صورتی که شركت‌ها و مؤسسات، مددجويان مورد حمايت كميته امداد را جذب كنند، سهم حق بيمه كارفرما تا 2 سال توسط اين نهاد پرداخت می شود.
مديركل كميته امداد استان تهران در خصوص بسته تشويقی ديگر كه در راستای حمايت از كارفرمايان ارائه می شود، گفت: در صورت جذب مددجويان كميته امداد، سهم حق بيمه كارفرما، سال اول به صورت  100درصد و سال دوم 50 درصد، توسط این نهاد پرداخت می شود.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...