جزئیات بیشتر در مورد خبر

 نزدیک به 3 هزار نفر بازنشسته فرهنگی در استان خواهیم داشت

جهت ورود به صفحه اخبار لحظه به لحظه استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی اخبار استخدام مدارس استثنایی کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه آخرین اخبار معلمان و فرهنگیان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اخبار مربوط به بازنشستگان اینجا کلیک نمایید


خبر 1 بهمن 96: کمبود 1000 نفری نیرو در آموزش و پرورش اصفهان طی سال آتی

فرماندار اصفهان گفت: سال آینده با بازنشسته شدن ۳ هزار نفر و ورود ۲ هزار نفر نیرو در آموزش و پرورش، با یک‌هزار نفر کمبود نیرو مواجه خواهیم شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، احمد رضوانی عصر امروز در نشست شوراهای آموزش و پرورش استان اصفهان با تبریک کسب رتبه نخست در شورای آموزش و پرورش استان در کشور و رتبه ممتاز شورای پروش شهرستان اظهار داشت: 50 درصد از مسائل و مشکلات آموزش و پرورش در شهرستان اصفهان وجود دارد.

وی افزود: باید آموزش و پرورش را وزارتخانه‌ای نگاه کرد که برای آینده سرمایه گذاری می‌کند و بنگاه اقتصادی نیست. در اصول قانون اساسی آموزش و پرورش رایگان ذکر شده و دولت موظف است زمینه این امر را فراهم و به مشکلات رسیدگی کند.

فرماندار اصفهان با بیان اینکه بیشترین تراکم با رقم 29.2 درصد در شهر اصفهان است،‌ تصریح ‌کرد: گزارش وضعیت موجود در آموزش و پرورش به عنوان یکی از مصوبات این جلسه برای استاندار و رئیس شورا ارسال شود.

وی با اشاره به وضعیت نیروی انسانی در آموزش و پرورش گفت   سال آینده با در نظر گرفتن شرایط مختلف نزدیک به 3 هزار نفر بازنشسته خواهیم داشت. این درحال است پیش‌بینی‌ها برای ورودی حدود 2 هزار نفر است و یک هزار نفر کمبود نیرو داریم‌ که باید از اکنون پیگیری شود.

رضوانی افزود: باید پیرامون وضعیت مدارس مشکل دار و نیروی انسانی در یک بستر مناسب با مسئولان صحبت شود تا به فکر بیافتند. ارتباط با نمایندگان ‌مجلس که درحال بودجه نویسی هستند و ارائه گزارش وضعیت آموزش و پرورش استان ‌به آن‌ها نیز می‌تواند در پیش‌بینی بودجه لازم که تا یک ماه آینده به تصویب می‌رسد، موثر باشد.

وی پیرامون آموزش و پرورش استثنایی و انسداد مبادی بی‌سوادی بیان کرد: باید کارگروه ویژه برای رسیدگی به وضعیت مدارس استثنایی و انسداد مبادی بی‌سوادی تشکیل و مشکلات بررسی شود، موارد را منعکس کنید تا از طریق فرمانداری پیگیری شود و مشکلات به حداقل برسد.

فرماندار اصفهان خاطرنشان کرد: با وجود تمام کمبودها و مشکلات باید مسائل را مدیریت کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : ناشناس

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 01:29

  کد دیدگاه : 1575021

  به نام خدا البته مسئولین محترم و ما فراموش نکرده ایم که خودشان مصوب کردند و قول دادند که برای استخدام در اموزش و پرورش از فرزندان فرهنگی و خانواده فرهنگیان استفاده شود و قول دادند که فرزندان فرهنگی در استخدام اموزش و پرورش در الویت هستند / اما ایا به مصوبه و قول خودشان عمل نمودند ؟؟؟ فقط در حد حرف بود و امیدوار و دلخوش نمودن خانواده فرهنگیان و در نهایت مایوس و سرخورده کردن آنها بود ؟ و تنها افرادی که در استخدام اموزش و پرورش هیچ الویت و امتیازی برایشان لحاظ نشده بود همین فرهنگیان بودند ؟؟؟ آیا اینگونه قولهای دروغ و مایوس نمودن خانواده این مربیان تعلیم و تربیت کار درست و خدا پسندانه ای بود ؟؟؟؟؟؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : محمود

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 14:22

  کد دیدگاه : 1564558

  با سلام آقای وزیر تکلیف نیروهای خدماتی که کمتر از یک میلیون در ماه حقوق می گیرند چه می شود برای این قشر زحمت کش چقدر افزایش حقوق در سال 97 در نظر گرفته شده: 60% به افزایش به حقوق خدماتی آموزش و پرورش شاید آنها ار از زیر خط فقر نجات دهد ممنون رسانه ای کنید

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...