جزئیات بیشتر در مورد خبر

لزوم رفع کمبود نیرو با استفاده از ظرفیتهای دانشگاه فرهنگیان

جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اصفهان اینجا کلیک نمایید
جهت ورود به صفحه اصلی استخدام آموزش و پرورش اینجا کلیک نمایید


خبر 31 اردیبهشت 98: کمبود 16 هزار نیرو در آموزش و پرورش استان اصفهان

مدیر کل آموزش و پرورش اصفهان گفت: آموزش و پرورش اصفهان ۱۶ هزار نفر کمبود نیرو دارد و باید با استفاده از ردیف استخدامی ماده ۲۸ و استفاده از ظرفیتهای دانشگاه فرهنگیان این مشکل رفع شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد اعتدادی ظهر سه شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: تحصیل فرزندان از حقوق شهروندی آنهاست و همه باید به هم کمک کنیم تا بزرگترین دستگاه اجرایی کشور به اهدافش که همانا آموزش و پرورش است دست یابد.

وی افزود: خانواده‌ها باید در این زمینه از حقوق خود و فرزندانشان آگاه باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه پیش ثبت نام کتب درسی از یک ماه گذشته آغاز شده است، ابراز داشت: بالغ بر ۴۷ هزار و ۹۴۹ دانش‌آموز در مقطع ابتدایی در سال تحصیلی گذشته فارغ‌التحصیل شدند و امسال ۶۴ هزار نفر آماده رفتن به کلاس اول هستند.

وی با اشاره به سامانه سناد بیان داشت: ثبت نام در مدارس شاهد و در تاریخ‌های مشخص شده از طریق این سامانه صورت می‌گیرد.

اعتدادی اضافه کرد: جامعه هدف مدارس شاهد را فرزندان خانواده‌های شهدا، ایثارگران و آزاده و مابقی فرهنگیان و خانواده‌هایی هستند که شرایط ورود به این مدارس را دارند.

هرگونه دریافت هزینه در هنگام ثبت نام با کسب رضایت والدین همراه است

وی با اشاره به کمک‌های اختیاری والدین به مدارس تصریح کرد: هرگونه دریافت هزینه در هنگام ثبت نام با کسب رضایت والدین همراه است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان با بیان اینکه در سطح استان اصفهان پنج هزار و ۳۰۰ مدرسه وجود دارد گفت: سهمیه هر مدرسه بر اساس اعتبارات تخصیص یافته ملی تعیین می‌شود و مسئولان استانی در این خصوص نقشی ندارند.

وی با اشاره به کسری نیرو در آموزش و پرورش ابراز داشت: سال گذشته با کسری نیرو مواجه بودیم که موضوع را به اطلاع وزیر آموزش و پرورش و استاندار اصفهان رساندیم و با بکارگیری از نیروهای بازنشسته سال گذشته را گذراندیم.

اعتدادی با اعلام کمبود ۱۶ هزار نیرو در آموزش و پرورش اصفهان اظهار داشت: امیدواریم با استفاده از ردیف استخدامی ماده ۲۸ و استفاده از فارغ‌التحصیلان دانشگاه فرهنگیان این کمبود را جبران کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر


اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...