اطلاعات بیشتر

 

 فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه ۴ هزار نفر در لرستان متقاضی استخدام در نیروی انتظامی هستند، گفت: ‌تنها سهمیه استخدام ۳۰ نفر ‌گرفته شده است.

جهت مشاهده اخبار استخدام نیروی انتظامی کلیک کنید


به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، محمد قنبری ظهر امروز در مراسم افتتاحیه ساختمان بازنشستگان ناجا لرستان اظهار داشت: برای ساخت این ساختمان حدود نصف هزینه برآورد شده توسط پیمانکاران صرفه‌جویی شد.
وی با بیان اینکه در بهترین شرایط پیمانکاران برای ساختمان ۵۵۰ میلیون تومان برآورد می‌کردند، افزود: این ساختمان با هزینه ۳۷۰ میلیون تومان ساخته شد.
فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه فرماندهی انتظامی لرستان حدود ۲ میلیارد تومان در اینگونه موارد صرفه‌جویی داشته است، عنوان کرد: به واسطه نیروخیز بودن این استان امروز بیشترین بازنشستگان ناجا در کشور در لرستان وجود دارند که ممکن است در استان‌های دیگر خدمت کرده باشند.
وی با اشاره به اینکه این بازنشستگان افراد با ریشه و اصالتی هستند که نیاز به ترحم نداشته و رسیدگی به امور آنها وظیفه ماست، بیان کرد: فرزندان این بازنشستگان با تحصیلات بالا بیکارند و تقاضای استخدام در نیروی انتظامی دارند ولی ما اختیاری در استان برای این کار نداریم.
قنبری با بیان اینکه به واسطه نیروخیز بودن لرستان سهمیه استخدام در این استان معقول و منطقی است، گفت: در حال حاضر ۴ هزار نفر متقاضی ورود به نیروی انتظامی در استان وجود دارد که با تلاش بسیار زیاد توانستیم سهمیه استخدام ۳۰ نفر را بگیریم.
وی با اشاره به اینکه هر بازنشسته در لرستان در خانواده خود به طور میانگین دو تا سه نفر بیکار قابل اطمینان که در مقابل ضد انقلاب سینه سپر کنند، دارد، تصریح کرد: لرستان منطقه اقتصادی نبوده و شغل درخور شأن وجود ندارد و تقاضای ۹۰ درصد بازنشستگان ناجا که به ما مراجعه می‌کنند استخدام فرزندانشان است.
فرمانده انتظامی لرستان بر اعطای مجوز برای استخدام فرزندان بازنشستگان ناجا تأکید کرد و افزود: درخواست دیگر ما در نظرگرفتن مبلغی برای اعطای وام به بازنشستگان ناجاست که اگر ناجا در این زمینه کمک کند ما نیز برابر این مبلغ را با رایزنی از بانک می‌گیریم.اگر دیدگاهی در باره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خودتون رو در سایت درج کنید.


لطفا کمی صبر کنید...


 • جهت دریافت آخرین اخبار و آگهی های مهم استخدامی از طریق کانال تلگرام ایران استخدام اینجا کلیک نمایید

 • نویسنده : حسین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 03:46

  کد دیدگاه : 998867

  امسال تمام استان ها استخدامی داشتن ، ولی متاسفانه لرستان با این که خیلی متقاضی داره هیچ خبری نبود!!!
  به ما که رسید چشمه خشک شد

  پاسخ دهید
 • نویسنده : نورالدین

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 20:15

  کد دیدگاه : 931566

  استخدامی نیروی انتظامی در استان لرستان بومی هست یا ازاستان های دیگه هم جذب میکنه

  پاسخ دهید
 • نویسنده : صیدی

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 17:30

  کد دیدگاه : 919909

  تاریخ شروع ثبت نام وگرداوری مدارک برای استخدامی نیروی انتظامی کی هست؟

  پاسخ دهید
 • نویسنده : علیرضا

  تاریخ ارسال :

  ساعت ارسال : 16:30

  کد دیدگاه : 874170

  الان ثبت نام شروع شده؟

  پاسخ دهید

لطفا کمی صبر کنید...

از تاریخ:
تا تاریخ:

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...

لطفا کمی صبر کنید...