• بروزرسانی ۱۳۹۶/۰۹/۱۱
  • 0k نظر «نمایش»

آرشیو آگهی های استخدام سازمان نظام مهندسی

آرشیو آگهی های استخدام سازمان نظام مهندسی

  • بروزرسانی:
  • دیدگاه: ۰ (نمایش)
  • دیدگاه‌های منتظر: ۰ دیدگاه
اطلاعات بیشتر

استخدام سازمان نظام مهندسی

جهت ورود به صفحه جامع استخدام سازمان نظام مهندسی اینجا کلیک نمایید


مطالب مرتبط:

ثبت نام آزمون نظام مهندسی


خبر 10 تیر 98: اطلاعیه ثبت نام آزمون ورود به حرفه مهندسان سال 98 (منبع: سایت وزارت راه و شهرسازی)

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان اخذ پروانه اشتغال به‌کار مهندسی می‌رساند اولین دوره آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان سال ۱۳۹۸ در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۱۸ و ۱۹ مهرماه بطور هماهنگ و همزمان در کلیه رشته‌های مهندسی مذکور در قانون نظام مهندسی و کنترل ساختمان شامل رشته‌های معماری (طراحی، نظارت و اجرا)، عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)، تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)، تاسیسات برقی (طراحی و نظارت) شهرسازی، نقشه‌برداری و ترافیک برگزار می‌شود.

ثبت‌نام این دوره از آزمونها از روز چهارشنبه ۹۸/۰۴/۱۲ آغاز و تا روز جمعه ۹۸/۰۴/۲۱ ادامه خواهد داشت. از این‌رو کلیه متقاضیان دریافت پروانه اشتغال به کار مهندسی می‌توانند با مراجعه تدریجی به درگاه الکترونیکی وزارت راه و شهرسازی معاونت مسکن و ساختمان از طریق سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.


استخدام سازمان نظام مهندسي ساختمان استان همدان - 3 اسفند 96
سازمان نظام مهندسي ساختمان استان همدان در نظر دارد از بين داوطلبين داراي شرايط ذيل نسبت به استخدام يک نفر جهت همکاري در پست معاونت فني اقدام نمايد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


دعوت به همکاری سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران - 26 آذر 96

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران در نظر دارد در راستای تکمیل کادر کنترل نقشه (برون سپار) (معماری، سازه، برق و مکانیک) اقدام به جذب مهندسین پایه یک و دو (پروانه طراحی) با شرایط مندرج در لیست پیوست نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم- 22 آذر 96

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان قم در نظر دارد جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز به تعداد 1 نفر (کارشناس مالی) بر اساس ضوابط ، استخدام نماید که اطلاعات تکمیلی در فایل های ذیل موجود است.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی- ۱۷ آبان ۹۶

سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی در نظر دارد با همکاری مدیریت حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی (براساس نامه شماره ۱۰۶/۰۳۰۸۲۸ مورخه ۹۶/۸/۱۱ مدیریت حفظ نباتات) از بین اعضای واجد شرایط، تعدادی کارشناس را پس از قبولی در آزمون کتبی و ارزیابی ها حسب نیاز به منظور ارائه خدمات گیاهپزشکی در سال زراعی ۹۶-۹۷ انتخاب نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس- ۸ شهریور ۹۶

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان فارس با شرایط ذیل استخدام مینماید:

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی- 3 مرداد 96

سازمان نظام مهندسی ساختمان آذربایجان شرقی در نظر دارد به استناد مصوبه مورخ 96/4/10 هیئت مدیره محترم سازمان، دو نفر نیروی خدمات مهندسی، یکنفر حسابدار و یکنفر کارشناس رایانه در شهرستان مراغه و بصورت تمام وقت با شرایط زیر و بر اساس ضوابط و مصوبات هیات مدیره استخدام نماید. متقاضیان می توانند از تاریخ انتشار این اطلاعیه لغایت آخر وقت اداری روز پنجشنبه مورخ 96/5/12 جهت دریافت فرم مربوطه به سایت سازمان و یا دفتر نمایندگی شهرستان مربوطه مراجعه و پس از دریافت و تکمیل فرم در مهلت فوق الذکر آنرا به ضمیمه مدارک ذیل به دبیرخانه سازمان تحویل نمایند. بدیهی است مهلت مذکور به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان- ۱۸ تیر ۹۶

به اطلاع اعضاء محترم می رساند ، سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان سمنان در نظر دارد جهت تکمیل کادر اداری خود از میان اعضای مرد جویای کار ، نسبت به بکارگیری ۱ نفر کارشناس دامپروری بصورت قرارداد موقت (بر اساس قانون کار) از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه تخصصی اقدام نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 11 تیر 96: صدور مجوز فعالیت برای مهندسان متقاضی پس از طی دوره های تخصصی (منبع: خبرگزاری مهر)

قزوین- مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین از صدور مجوز اشتغال به کار در روستاها برای بیش از ۱۱۰ نفر از مهندسان استان خبر داد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس- 7 تیر ۹۶

سازمان نظام مهندسی ساختمان فارس در نظر دارد جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از طریق آزمون علمی و مصاحبه شفاهی واجدین شرایط ذیل را در شیراز به کار گمارد:

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی- ۱ تیر ۹۶ 

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی در نظر دارد از بین متقاضیان واجد شرایط (دارای مدرک کارشناسی حسابداری-دارای ۲ سال سابقه کار مرتبط-حداکثر سن ۳۰ سال) اقدام به استخدام نیروی قراردادی نماید.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک نمایید


خبر 9 اردیبهشت 96: جویای کار بودن 8500 مهندس عضو نظام مهندسی کشاورزی خوزستان (منبع:خبرگزاری ایسنا)

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان با اشاره به عملکرد این سازمان در سال 95، گفت: این سازمان در سال 95 در زمینه صدور پروانه در قالب سامانه پنجره واحد صدور پروانه، رتبه چهارم کشور را کسب کرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


استخدام سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی- 23 بهمن 95

 سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی در نظر دارد واحد حسابداری خود را برون سپاری نماید. لذار از تمامی شرکت ها و موسسات خدمات مالی و دارای صلاحیت از جامعه حسابداران رسمی (گروه الف) که سوابق مرتبط با موضوع را دارند دعوت می شود ظرف مدت ۱۰۰ روز از تاریخ آگهی به غیر از ایام تعطیل سوابق و رزومه کاری خود را به سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی به آدرس: بلوار ارشاد، خیابان پیام، نیش پیام ۱۲، ساختمان سازمان نظام مهندسی، طبقه سوم، واحد قراردادها و امور بازرگانی ارائه نمایند.


 خبر ۱۹ آذر ۹۵: اعلام نتایج آزمون استخدام سازمان نظام مهندسی کشاورزی ومنابع طبیعی خراسان شمالی
ضمن آرزوی موفقیت سایت ایران استخدام خدمت یکایک شما کارجویان گرامی، به اطلاع میرسانیم؛  نتایج آزمون کتبی استخدامی سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی خراسان شمالی بشرح ذیل اعلام و از پذیرفته شدگان دعوت می شود رأس ساعت ۹ صبح مورخه ۹۵/۹/۲۰ در محل سازمان نظام مهندسی حضور بهم رسانند.

جهت مشاهده اسامی پذیرفته شدگان اینجا کلیک نمایید


خبر 18 آبان 95: دعوت به همکاری مهندسین ناظر و طراح رشته برق و مکانیک

کلیه مهندسیـن ناظر و طراح در رشته های برق و مکانیک که تمایل به فعالیت های طراحی و نظارت در شهرستانهای تابعه را دارند تقاضای خود را از طریق لینک ذیل انجام داده و نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


استخدام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران- 10 شهریور 95 

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برای تکمیل نیروی انسانی براساس آیین­‌نامه استخدامی سازمان، از افراد واجد شرایط، طی ثبت‌­نام، آزمون و مصاحبه شغلی دعوت به همکاری می­‌نماید:

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید


 خبر 29 تیر 95 : کمبود کار برای ۴۰۰هزار مهندس در کشور (منبع : خبرگزاری ایرنا)

رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور با بیان اینکه مناسب ترین تعبیر برای هیات عمومی نظام مهندسی ساختمان، «پارلمان مهندسی کشور» است، گفت: با توجه به وضعیت بازار مسکن، ۴۰۰ هزار مهندس در کشور با کمبود عرضه کار مواجه هستند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


استخدام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی- تیر 95

سازمان نظام مهندسی ساختمان استان مرکزی در نظر دارد از بین متقاضیان واجد شرایط جهت پست های سازمانی ذیل اقدام به استخدام نیروی قراردادی نماید :

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید


خبر 8 تیر 95 : اشتغال کاذب بسیاری از اعضای نظام مهندسی کشاورزی مازندران (منبع : خبرگزاری فارس)

رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران گفت: تعداد بسیاری از اعضای نظام مهندسی به‌دلیل نبود بستر مناسب برای اشتغال دارای شغل‌های کاذب بوده که این امر بسیار نگران‌کننده است.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


استخدام سازمان نظام مهندسی ساختمان استان خراسان جنوبی -فروردین ۹۵

پیرو آگهی مورخ  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ مبنی بر استخدام حسابدار در سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان جنوبی موارد ذیل به اطلاع داوطلبان محترم می رسد.

داوطلبان گرامی استخدام در سازمان بایستی جهت دریافت  کارت ورود به جلسه آزمون کتبی که روز جمعه ۹۵/۰۲/۱۰ ساعت ۹:۰۰ صبح در محل هنرستان ابوذر برگزار میگردد روزهای دوشنبه ۹۵/۰۲/۰۶ و سه شنبه ۹۵/۰۲/۰۷ از ساعت ۱۸:۰۰ لغایت ۲۱:۰۰ به هنرستان ابوذر واقع در خیابان بهشتی مراجعه نمایند.

جهت مشاهده متن کامل آگهی اینجا کلیک کنید

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=1645692
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi