• بروزرسانی ۱۴۰۱/۰۲/۱۷
  • 1k نظر «نمایش»

استخدام شرکت آرپانوش (ایستک)

استخدام شرکت آرپانوش (ایستک)

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت آرپانوش (ایستک)


معرفی شرکت ایستک:

گروه شرکت های تولید کننده ایستک، شامل چهار کارخانه است که شرکت آرپانوش به عنوان نخستین واحد تولیدی برند ایستک به شمار می آید که در سال 1384 فعالیت خود را آغاز کرده است.

آرشیو آگهی های استخدام شرکت آرپانوش (ایستک)

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام چند ردیف شغلی در شرکت تولیدی آرپانوش(ایستک)

شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماءالشعیر و آب میوه ایستک به منظور تکمیل کادر فروش و پخش تهران نیازمند مشاغل ذیل می باشد: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 سرپرست فروش جنسیت: آقا محل کار: دفترمرکزی واقع در ونک ملاصدرا 2 ویزیتور حضوری جنسیت: آقا و خانم محل کار: دفترمرکزی واقع در ونک ملاصدرا 3 ویزیتور تلفنی جنسیت: خانم محل کار: دفترمرکزی واقع در ونک ملاصدرا 4 انباردار جنسیت: آقا محل کار:انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران 5 کارگرانبار 6 راننده لیفتراک 7 راننده پخش 8 موزع 9 حسابدا...

مشاهده بیشتر
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارمند ترابری و عملیات در شرکت تولیدی آرپانوش (ایستک)

شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماءالشعیر و آب میوه ایستک به منظور تکمیل کادر فروش و پخش خود در تهران (انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران) نیازمند مشاغل ذیل می باشد: عنوان شغلی شرایط احراز کارمند ترابری و عملیات جنسیت: آقا محل کار: انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران متقاضاین واجد شرایط میتوانند برای تکمیل پرسشنامه و مصاحبه حضوری به آدرس زیر مراجعه و یا رزومه خود را به ایمیل مندرج در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام حسابدار فروش در یک شرکت معتبر

شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماءالشعیر و آب میوه ایستک به منظور تکمیل کادر فروش و پخش خود در تهران نیازمند مشاغل ذیل می باشد: عنوان شغلی شرایط احراز حسابدار فروش جنسیت: آقا محل کار: انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران متقاضاین واجد شرایط میتوانند برای تکمیل پرسشنامه و مصاحبه حضوری به آدرس زیر مراجعه و یا رزومه خود را به ایمیل مندرج در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام موزع آقا برای شرکت تولیدی آرپانوش در تهران

شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماءالشعیر و آب میوه ایستک به منظور تکمیل کادر فروش و پخش خود در تهران (انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران) نیازمند مشاغل ذیل می باشد: عنوان شغلی شرایط احراز موزع جنسیت: آقا محل کار: انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران متقاضاین واجد شرایط میتوانند برای تکمیل پرسشنامه و مصاحبه حضوری به آدرس زیر مراجعه و یا رزومه خود را به ایمیل مندرج در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام راننده لیفتراک و پخش برای یک شرکت معتبر در تهران

شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماءالشعیر و آب میوه ایستک به منظور تکمیل کادر فروش و پخش خود در تهران (انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران)نیازمند مشاغل ذیل می باشد: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 راننده لیفتراک جنسیت: آقا محل کار: انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران 2 راننده پخش متقاضاین واجد شرایط میتوانند برای تکمیل پرسشنامه و مصاحبه حضوری به آدرس زیر مراجعه و یا رزومه خود را به ایمیل مندرج در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام کارگرانبار آقا در شرکت تولیدی آرپانوش

شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماءالشعیر و آب میوه ایستک به منظور تکمیل کادر فروش و پخش خود در تهران (انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران) نیازمند مشاغل ذیل می باشد: عنوان شغلی شرایط احراز کارگرانبار جنسیت: آقا محل کار: انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران متقاضاین واجد شرایط میتوانند برای تکمیل پرسشنامه و مصاحبه حضوری به آدرس زیر مراجعه و یا رزومه خود را به ایمیل مندرج در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام انباردار آقا برای یک شرکت تولیدی معتبر در تهران

شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماءالشعیر و آب میوه ایستک به منظور تکمیل کادر فروش و پخش خود در تهران (انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز انباردار جنسیت: آقا محل کار: انبار پخش واقع در انتهای شهرری کمربندی دوم تهران متقاضاین واجد شرایط میتوانند برای تکمیل پرسشنامه و مصاحبه حضوری به آدرس زیر مراجعه و یا رزومه خود را به ایمیل مندرج در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام ویزیتور حضوری و تلفنی در شرکت تولیدی آرپانوش (ایستک)

شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماءالشعیر و آب میوه ایستک به منظور تکمیل کادر فروش و پخش خود در تهران (دفترمرکزی واقع در ونک ملاصدرا) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 ویزیتور حضوری جنسیت: آقا و خانم محل کار: دفترمرکزی واقع در ونک ملاصدرا 2 ویزیتور تلفنی جنسیت: خانم محل کار: دفترمرکزی واقع در ونک ملاصدرا متقاضاین واجد شرایط میتوانند برای تکمیل پرسشنامه و مصاحبه حضوری به آدرس زیر مراجعه و یا رزومه خود را به ایمیل مندرج در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
استخدام سرپرست فروش آقا در شرکت تولیدی آرپانوش

شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماءالشعیر و آب میوه ایستک به منظور تکمیل کادر فروش و پخش خود در تهران (دفترمرکزی واقع در ونک ملاصدرا) از واجدین شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز سرپرست فروش جنسیت: آقا محل کار: دفترمرکزی واقع در ونک ملاصدرا متقاضاین واجد شرایط میتوانند برای تکمیل پرسشنامه و مصاحبه حضوری به آدرس زیر مراجعه و یا رزومه خود را به ایمیل مندرج در آگهی ارسال نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۰ بهمن ۱۴۰۰
استخدام نیروی منابع انسانی و اداری آشنا به نرم افزار راهکاران در شرکت تولیدی آرپانوش

آگهی استخدام شرکت تولیدی آرپانوش (ایستک) شرکت تولیدی آرپانوش تولید کننده ماء الشعیر و آبمیوه ایستک به منظور تکمیل کادر واحد منابع انسانی و اداری دفترمرکزی خود در استان تهران (ونک، بلوار ملاصدرا) با شرایط زیر استخدام می نماید: عنوان شغل شرایط احراز نیروی منابع انسانی و اداری ترجیحاً دارای تجربه مرتبط با فرایندهای منابع انسانی و کارگزینی و اداری آشنایی با سیستم اتوماسیون اداری و نرم افزار راهکاران و ورد و اکسل دارای ضامن معتبر متقاضیان واجد شرایط می توانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نما...

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=652293
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi