• بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۰/۰۳
  • 0k نظر «نمایش»

استخدام شرکت صنعت داران افتخاری

استخدام شرکت صنعت داران افتخاری

  • بروزرسانی:
اطلاعات بیشتر

آگهی های استخدام شرکت صنعت داران افتخاری


لینک های مرتبط:

شرکت های معتبر | اپلیکیشن استخدام | جستجوی شغل | لیست مشاغل | لیست استانها | کانال تلگرام | اینستاگرام
جهت عضویت در سامانه اطلاع رسان آگهی های استخدام کشور از طریق پیامک و ایمیل اینجا کلیک نمایید

آرشیو آگهی های استخدام شرکت صنعت داران افتخاری

۲۱ دی ۱۴۰۱
استخدام کارگر و کارگر فنی در شرکت صنعت داران افتخاری (سک سک)

شرکت صنعت داران افتخاری مبتکر (سک سک) جهت تکمیل نیروی انسانی در فارس (شهرک صنعتی بزرگ شیراز) از افراد واجد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید. ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 کارگر فنی باهوش و توانمندی بالا در یادگیری جوان، باسواد داشتن سرعت عمل بالا منظم 2 کارگر خانم توانمند دارای سابقه کار با سرعت عمل بالا شرایط سنی 20 الی 25 جهت بسته بندی متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ دی ۱۴۰۱
استخدام مسئول تزریق آشنا به دستگاه های تزریق پلاستیک و قالب در شرکت معتبر

شرکت صنعت داران افتخاری در شیراز جهت تکمیل نیروی انسانی از افراد واجد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مسئول تزریق آقا آشنایی کامل با دستگاه های تزریق پلاستیک و انواع قالب، توانایی تولید محصول با بالاترین استاندارد متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ دی ۱۴۰۱
استخدام مدیر منابع انسانی آقا برای شرکت صنعت داران افتخاری در شیراز

شرکت صنعت داران افتخاری در شیراز جهت تکمیل نیروی انسانی از افراد واجد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز مدیر منابع انسانی آقا متخصص، نظامند، توانمند در ایجاد فرهنگ صحیح کار و پایدار همراه با توانمندی بالا در نگارش شرح وظایف، آئین نامه ها ودستورالعمل ها واجرای صحیح آنها متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ دی ۱۴۰۱
استخدام انباردار آشنا به چیدمان صحیح کالا در شرکت صنعت داران افتخاری

شرکت صنعت داران افتخاری در شیراز جهت تکمیل نیروی انسانی از افراد واجد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز انباردار آقا آشنایی کامل با انبار داری به صورت سیستمی، چیدمان صحیح کالا، آشنا با انبار داری کالا های مختلف، توانمند در تخلیه و بارگیری متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ دی ۱۴۰۱
استخدام اپراتور دستگاه برای شرکت صنعت داران افتخاری در شیراز

شرکت صنعت داران افتخاری در شیراز جهت تکمیل نیروی انسانی از افراد واجد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز اپراتور دستگاه آقا باهوش، آشنا و توانمند در کار با دستگاه تزریق پلاستیک و یا دستگاه چاپ متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۱۸ دی ۱۴۰۱
استخدام چهار ردیف شغلی برای شرکت صنعت داران افتخاری در شیراز

شرکت صنعت داران افتخاری در شیراز جهت تکمیل نیروی انسانی از افراد واجد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: ردیف عنوان شغلی شرایط احراز 1 مدیر منابع انسانی آقا متخصص، نظامند، توانمند در ایجاد فرهنگ صحیح کار و پایدار همراه با توانمندی بالا در نگارش شرح وظایف، آئین نامه ها ودستورالعمل ها واجرای صحیح آنها 2 انباردار آقا آشنایی کامل با انبار داری به صورت سیستمی، چیدمان صحیح کالا، آشنا با انبار داری کالا های مختلف، توانمند در تحلیه و بارگیری 3 اپراتور دستگاه آقا باهوش، آشنا و توانمند در کار با د...

مشاهده بیشتر
۱۸ دی ۱۴۰۱
استخدام مدیر مالی در شرکت صنعت داران افتخاری

شرکت صنعت داران افتخاری جهت تکمیل نیروی انسانی خود در شیراز از افراد واجد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید . عنوان شغلی شرایط احراز مدیر مالی خانم و آقا توانمند در ارائه بالاترین سطح استاندارد حسابداری صنعتی و انجام دقیق و صحیح بهای تمام شده محصولات تولید شده تمام وقت (شنبه تا پنجشنبه 8 صبح تا 5 عصر) متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر
۳۰ آذر ۱۴۰۱
استخدام مسئول فنی برای شرکت صنعت داران افتخاری در شیراز

شرکت صنعت داران افتخاری جهت تکمیل کادر خود در استان فارس، شهر شیراز از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز مسئول فنی جنسیت: آقاسابقه کاری: مهم نیستحقوق: توافقیاستان مورد نیاز: فارسشهر مورد نیاز: شیرازشرایط احراز:حرفه ای درحفظ و نگهداری و تعمیرات دستگاه های تزریق پلاستیک ،چاپ، بسته بندی و اجرای کامل p.m (دارا بودن وجه التزام و ضامن معتبر الزامی است متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره‌های زیر تماس حاصل و یا به آدرس اعلام شده به...

مشاهده بیشتر
۳۰ آذر ۱۴۰۱
استخدام نیروی تزریق کار آشنا به دستگاه های تزریق پلاستیک در شرکت صنعت داران افتخاری

شرکت صنعت داران افتخاری جهت تکمیل کادر خود در استان فارس، شهر شیراز از متقاضیان واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند. عنوان شغلی شرایط احراز تزریق کار جنسیت: آقاسابقه کاری: مهم نیستحقوق: توافقیاستان مورد نیاز: فارسشهر مورد نیاز: شیرازشرایط احراز:آشنایی کامل با دستگاه های تزریق پلاستیک و انواع قالب، توانایی تولید محصول با بالاترین استاندارد متقاضیان واجد شرایط علاوه بر کلیک روی دکمه ارسال رزومه، می‌توانند با شماره‌های زیر تماس حاصل و یا به آدرس اعلام شده به صورت حضوری مراجعه نمایند.

مشاهده بیشتر
۲۶ آذر ۱۴۰۱
استخدام اپراتور دستگاه آشنا به دستگاه تزریق پلاستیک و چاپ در شرکت صنعت داران افتخاری

شرکت صنعت داران افتخاری در شیراز جهت تکمیل نیروی انسانی از افراد واجد با شرایط ذیل دعوت به همکاری می نماید: عنوان شغلی شرایط احراز اپراتور دستگاه آقا باهوش، آشنا و توانمند در کار با دستگاه تزریق پلاستیک و یا دستگاه چاپ متقاضیان واجد شرایط می توانند از طریق راه های اعلام شده در بخش اطلاعات تماس، ارتباط حاصل نمایند.

مشاهده بیشتر

اگر دیدگاهی درباره این آگهی دارید میتوانید از طریق فرم زیر دیدگاه خود را در سایت درج کنید.

🙂
  • امکان تأیید نظرات سیاسی وجود ندارد.
  • امکان تایید نظراتی که حاوی اخبار غیر قابل تأیید از طریق خبرگزاری های معتبر می باشند، وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظراتی که حاوی اطلاعات تماس شخصی افراد و یا ID شبکه های مجازی ارتباطی می باشند وجود ندارد.
  • امکان تأیید نظرات کاربرانی که به هر طریقی قصد مأیوس کردن سایرین را دارند وجود ندارد.
  • هرگونه تحریک، تحقیر و کنایه به سایر افراد (مسئول و غیر مسئول) غیر مجاز می باشد.
  • امکان هماهنگی برای هرگونه ملاقات حضوری چه به صورت دسته جمعی و چه فردی توسط کاربران سایت وجود ندارد.

https://iranestekhdam.ir/?p=293440
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi