بسپار پی ایرانیان

Baspar Pey Iranian

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی پروفایل بسپار پی ایرانیان

شرکت بسپار پی ایرانیان، توسط دانش‌آموختگان دانشکده فنی دانشگاه تهران در فروردین ۱۳۸۷ تأسیس شد و در زمینه پیمانکاری مهندسی ژئوتکنیک فعالیت می‌کند. این شرکت با تکیه بر دانش فنی روز و فناوری‌های نوین، در طراحی، تأمین مصالح، مدیریت و اجرای پروژه‌های مهندسی ژئوتکنیک برجسته است. بسپار پی ایرانیان تاکنون بیش از یکصد پروژه موفق را در زمینه‌های مختلف ژئوتکنیک به سرانجام رسانده و به عنوان یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های این حوزه در کشور شناخته می‌شود.

آدرس پروفایل بسپار پی ایرانیان

تهران، گاندی جنوبی، کوچه چهارم، پلاک ۶، واحد ۳

مزایای کار در پروفایل بسپار پی ایرانیان

  •  بیمه
  •  بیمه تکمیلی
  •  ناهار
  •  حقوق توافقی
  •  بهره‌مندی از کلیه مزایای قانونی
  •  امنیت شغلی بالا در صورت حصول همکاری حرفه‌ای دوطرفه

برگزاری مراسم مادران و همسران دربسپار پی ایرانیان

بسپار پی ایرانیان در مراسمی صمیمانه از مادران و همسران همکاران تقدیر کرد. این شرکت با برگزاری این مراسم، قدردانی خود را از زحمات همکاران نشان داد.

روزبه صالح آبادی
مدیر عامل و عضو هیات مدیر بسپار پی ایرانیان
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه