فنی و مهندسی آوان شهر

Avan shahr

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

شرکت مهندسان مشاور آوان شهر از سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در زمینه‌های مختلف مربوط به معماری و ساختمان اعم از طراحی ساختمان‌های گوناگون با کاربری مسکونی، اداری، فرهنگی، مذهبی، آموزشی و خدماتی و همچنین طراحی داخلی، طراحی سایت و نیز نظارت و اجرای پروژه‌های متنوع ساختمانی آغاز نمود و در سال ۱۳۹۸ طراحی و مشاوره در خصوص ایمنی حریق را به مجموعه فعالیت‌ها و خدمات خود افزود.
مهندسان مشاور آوان شهر این افتخار را دارد که با استفاده از کادری مجرب متشکل از مهندسان معماری، سازه، تاسیسات مکانیکی و الکتریکی عهده دار طراحی و نظارت بر پروژه‌های متعدد در مناطق مختلف ایران پهناور و عزیز بوده است و در این راه با توجه به اصل طراحی خلاقانه فضاها در کنار حصول به زیبایی بصری جنبه‌های عملکردی ساختمان و فضای معمارانه و نیز آسایش محیطی را مدنظر خود قرار داده است. این امر در کنار توجه به چهارچوب های فنی و اجرایی همواره معطوف به برآورده سازی حداکثری خواسته‌های کارفرمایان محترم با توجه به سه عامل مهم هزینه، زمان و کیفیت بوده است.

شرکت مهندسان مشاور آوان شهر مفتخر است متعهدانه خدمات خود را در غالب های مشاوره،مطالعه،طراحی ، نظارت در دوران ساخت، مشاوره و ساخت به صورت توام ، مشاوره ایمنی ،اعلام و اطفای حریق در زمینه معماری،معماری داخلی ، شهرسازی،محوطه سازی،سایت،ابنیه،تاسیسات شهری و غیره به کارفرمایان بخش دولتی و خصوصی ارائه نماید و در این خصوص مفتخر به کسب گواهی صلاحیت خدمات مشاوره از سازمان مدیریت و برنامه ریزی کل کشور و نیز خدمات مشاوره ایمنی حریق از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گردیده است و در فهرست شرکت های همکار سازمان های مذکور می باشد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه