آکسون آرته

Axon Arte

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی شرکت آکسون آرته 
شرکت ساختمانی و مهندسی آرته با بیش از ۲۵ سال حضور مستمر در این حوزه در استان تهران بخصوص مناطق ۲-۵-۲۱-۲۲ و شهرستان دماوند و گیلاوند خوشبختانه در میان شاغلین در این رابطه و ساکنین مناطق مورد خوش اقبالی قرار گرفته و بعنوان یک نام معتبر و خوشنام شناخته میشود،که تماما حاصل سالها کار و تراش مستمر و هدف رضایت کارفرمایان و خریداران همیشه در اولویت بوده است.

فرصت های شغلی شرکت آکسون آرته 

  • مدیر امور اداری
  • مدیریت روابط عمومی
  • مهندس عمران
  • معمار
  • منشی و ...
    شرکت آکسون آرته اغلب نیروهای خود را در این زمینه ها جذب می‌کند. شما می‎توانید جدیدترین و بروزترین آگهی های استخدامی را در سایت ایران استخدام مشاهده نمائید و یا با فعال کردن گزینه دنبال کردن می‌توانید جدیدترین آگهی ها را در ایمیل خود دریافت کنید.
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه