آذین فولاد زاینده رود

AZINFOLADZAYANDEHROOD

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

شرکت فنی مهندسی آذین فولاد نگین زاینده رود بابنیادی مهندسی و دانش محور با پشتوانه تجارب و دانشی که از ۳۰ سال پیش تاکنون کسب نموده، در سال ۱۴۰۱ تاسیس گردید.

این شرکت با اتکا بر تجربه خبرگان، توانایی نخبگان و دانش تجمیعی از متخصصین بزرگترین مجموعه و زنجیره تامین فولادی و سیمانی کشور، توسعه و تجاری سازی فناوری صنعت فولاد و سیمان کشور را در چشم انداز خود قرار داده و به ارزشهای سازمانی خود پایبند است.

شرکت فنی مهندسی آذین فولاد نگین زاینده رود با بهره گیری از تخصص کارشناسان خود امکان ارائه خدمات گسترد ای در زمینه های تخصصی فولاد و سیمان دارد و خدمات خود را در اقصی نقاط کشور عزیزمان ارائه می دهد.


ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه