کشتیرانی چتر آبگون بحر

BAHR SHIPPING

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی شرکت کشتیرانی چتر آبگون

این شرکت یکی از بهترین شرکت‌های حمل و نقل کالاهای (فله، کانتینر، فرآورده های نفتی، گاز و پتروشیمی) در صنعت دریایی ایران است.
شرکت کشتیرانی چتر آبگون با انواع کشتی‌ها از جمله کشتی‌های فله بر، کانتینربر، نفتکش ها (خام، ال پی جی و ال ان جی) با ارائه بالاترین استانداردهای بین المللی روز دنیا در یک بستر رقابتی برای گسترش روابط با سرمایه گذاران، صاحبان کالا، مالکان و اجاره­ کنندگان کشتی و کارگزاران در زمینه حمل و نقل و خدمات وابسطه به آن در تلاش است سهم بزرگی در کاهش هزینه‌های لجستیکی مشتریان خود داشته باشد.

فرایند جذب و استخدام شرکت کشتیرانی چتر آبگون 

این شرکت برای استخدام نیروی انسانی معمولا از دو طریق اقدام می‌نماید:

  • درج آگهی استخدام در سایت‌ کاریابی مجازی ایران استخدام و بررسی رزومه کارجویان
  • تماس و ارتباط با کارجویانی که از بخش فرصت‌های شغلی درج شده در سایت شرکت، اطلاعات خود را ارسال کرده‌اند.

موقعیت‌های شغلی شرکت کشتیرانی چتر آبگون بحر

این شرکت با شعار اولویت ایمنی برای کارکنان خود با مزایای کاری همچون (بیمه - بیمه تکمیلی - تسهیلات گردشگری - کمک هزینه آموزشی - هدایای مناسبتی) در دو حیطه کاری مختلف نیازمند افراد متعهد و متخصص است:

  •  پرسنل دریایی
  •  پرسنل اداری و ستادی

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه