باشگاه ورزشی بهرامی

bahramiclub

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال بهرامی البرز

فعالیت آموزشی باشگاه فرهنگی ورزشی والیبال بهرامی از سال ۱۳۷۵ در مدارس منطقه مهرشهرکرج با هدف تشکیل تیم های مینی والیبال دانش آموزی در سطح مدارس و ناحیه برای شرکت در مسابقات و المپیادهای ورزشی دانش آموزان سراسر استان (شهرستان های تهران) و سپس کشوری آغاز گردید .

پس از گذشت سه سال با تشکیل مجموعه ای با عنوان مدرسه والیبال درمنطقه مهرشهر فعالیت آموزشی و تشکیل تیم های مختلف ویژه ی دانش آموزان دوره های تحصیلی مختلف آن زمان درسال ۱۳۷۸ را تحت نظارت آموزش و پرورش و هیئت والیبال شهرستان کرج ادامه داد و ضمن فعالیت برای دستیابی به اهداف گذشته ، برنامه های مطلوب برای شرکت درجشنواره های مینی والیبال دراستان تهران را جزء فعالیت های اصلی قرارداد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه