مجموعه علمی آموزشی بیوزوم

Biozoom

  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • تهران - تهران
  • biozoom.ir
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

مجموعه‌ی علمی بیوزوم در فروردین ماه ۱۳۹۸ به طور رسمی فعالیت خود را در دو بخش آموزشی و پژوهشی در زمینه‌های گوناگون علمی همچون علوم اعصاب، ژنتیک، زیست شناسی و تمامی گرایشات آن آغاز کرد.

این مجموعه متشکل از دانشجویان و فارغ التحصیلان خوش ذوقی است که تحصیلات عالی خود را در بهترین دانشگاه‌های کشور گذرانده و با فعالیت‌های مستمر سعی در ارتقای سطح آموزش و پژوهش جامعه‌ی علمی کشور دارند.

از فعالیت‌های آموزشی بیوزوم می‌توان به تمرکز بر روی کشف و پرورش استعدادهای علمی و علاقه‌مند به حوزه‌های بیولوژیک اشاره کرد. به طوری که در گام اول، دانش‌آموزان و دانشجویان بتوانند با گذراندن آموزش‌های مربوطه، در مسابقات و المپیادهای علمی همچون کارسوق مدارس سمپاد، مسابقات دانش‌آموزی دانش مغز (برین بی)، IBO و… شرکت کرده و از جایگاه ویژه‌ای در این تورنومنت‌های علمی برخوردار شوند.

گفتنی است که بخش پژوهشی مجموعه‌ نیز توانسته است در زمینه‌های تحقیقاتی گوناگون با مراجع علمی همچون آزمایشگاه الکتروفیزیولوژی دانشگاه علم و صنعت، مرکز رشد و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساوه و … همکاری‌های شایانی داشته باشد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه