کلینیک نیک آرام

clinic nikaram

  • ۵۱ تا ۲۰۰ نفر
  • تهران - تهران
  • nikaram.com
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی کلینیک نیک آرام

مرکز خدمات روانشناسی و مشاوره نیک آرام در سال ۱۳۹۱ به‌وسیله دکتر مسعود عارف نظری با مجوز سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران تأسیس شد. این مرکز با هدف ارائه خدمات روانشناسی پیشرو، به‌ویژه مکتب ترنسپرسونال، به عموم و متخصصان فعالیت می‌کند. ارتقای آگاهی جامعه، افزایش شادمانی و سلامت روان، و بهبود روابط بین فردی و نقش‌های اجتماعی از اهداف اصلی نیک آرام است.

آدرس کلینیک نیک آرام

تهران،  انتهاي خيابان اقدسيه ،بلوار ارتش ، ابتداي بلوار شهيد مژدي( اوشان)، پلاك ٢

مزایای کار در کلینیک نیک آرام

مزایای کلینیک نیک آرام شامل بیمه، هدایای مناسبتی، پاداش فصلی، همکاری با همکاران فوق‌العاده، فرصت‌های رشد بالا، تجربه حضور در محیطی آرام و دوستانه، و شرکت در کارگاه‌های روان‌شناسی کلینیک است.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه