درمان نو

darmanno

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی مجموعه درمان نو
این مجموعه با هدف فراهم‌سازی خدمات پزشکی، پرستاری و پاراکیلینیکی برای مشتریان خود شروع به فعالیت نموده است. خدماتی همچون تزریق سرم در منزل، تزریقات در منزل، ویزیت پزشک در منزل، اخذ گرافی و آزمایش در منزل و سایر خدمات مشابه به مشتریان ارائه می‌شود. با توجه به نیاز به هزینه و زمان قابل توجه برای ارائه این خدمات، انجام آنها در محل اقامت مشتریان می‌تواند به شدت در تأمین نیازهای درمانی اورژانسی مربوطه کمک نماید.


آدرس مجموعه درمان نو
تهران، گاندی شمالی

استخدام در مرکز درمان نو

  • پزشک
  • پرستار
  • تکنسین‌ پزشکی
  • مدیران سلامت
  • متخصصان 
  •  مدیر منابع انسانی و ...
  مرکز درمان نو اغلب نیروهای خود را در این بخش ها جذب می‌کند. شما می‎توانید جدیدترین و بروزترین آگهی های استخدامی را در سایت ایران استخدام مشاهده نمائید و یا با فعال کردن گزینه دنبال کردن می‌توانید جدیدترین آگهی ها را در ایمیل خود دریافت کنید.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه