دیجیتال بستر خوب

DBK

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی دیجیتال بستر خوب

در سال ۱۴۰۰، مجموعه دیجیتال بستر خوب (DBK) به عنوان یک تولیدکننده موفق فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با بهره‌گیری از توانایی‌های مدیریتی و کارشناسی، همچنین با تشکیل تیم‌های تخصصی جوان و نخبه، به بهبود و توسعه کسب و کارهای نوپا یا بهبود کسب و کارهای موجود در داخل کشور متمرکز شده است و به موفقیت دست یافته است.

در سال ۱۴۰۱، با توجه به تجارب گذشته در زمینه تبلیغات و تولید محتوا، DBK تصمیم به گسترش فعالیت‌های خود به حوزه بازرگانی و ارائه خدمات خارج از کشور گرفت. نتایج مثبت به‌دست آمده، این شرکت را به عنوان یک شتابدهنده دانش‌بنیان موفق معرفی کرده و این اقدام در مراحل پایانی صدور مجوزات قرار دارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه