خط سبز معماری آسمانه

desgreenline

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

شرکت خط سبز معماری برند معتبر غرفه سازی با مدیریت آقای مهندس محمدرضا رحیمی و با هدف شکل گیری شرکت طراحی و اجرا در زمینه غرفه های نمایشگاهی ,دکوراسیون داخلی و معماری در ابتدای سال ۱۳۹۰ فعالیت خود رو آغاز نموده است و با اجرای بیش از ۳۵۰۰ غرفه نمایشگاهی و بیش از ۱۰۰ پروژه داخلی و بازسازی ساختمانی توان اجرایی تا ۲۰۰۰متر غرفه سازی در هر دوره نمایشگاه را دارد.

خط سبز معماری دارانده گرید نمایشگاهی و جز انجمن صنفی نمایشگاهی ج.ا.ا با گرد آوری برترین و حرفه ای ترین طراحان خبره و مهندیسین معماری فارغ التحصیل از دانشگاه های معتبر خود در زمینه طراحی معماری داخلی، طراحی و اجرای غرفه های نمایشگاهی یکی از تخصصی ترین شرکت های فعال در زمینه صنعت ساختمان و معماری را شکل داده است.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه