بیمارستان عرفان نیایش

Erfan Niayesh Hospital

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی بیمارستان عرفان نیایش

ترکیبی از تخصص، فناوری، و انسانیت در خدمت بهداشت و درمان با بیش از ۴۰ سال تجربه، این بیمارستان به عنوان یکی از مراکز برجسته بهداشتی و درمانی، در کنار تکنولوژی‌های نوین و تخصص پزشکان برجسته، پذیرای ارائه خدمات با کیفیت به مردم عزیز ایران می‌باشد. تیم پزشکی و پرستاران متخصص بیمارستان عرفان نیایش، با تجربه و تعهد به بهترین خدمات بهداشتی و درمانی اختصاص یافته‌اند. همواره در کنار شما هستند تا هر لحظه از مراقبت‌های شما، تجربه اطمینان‌بخشی را برایتان فراهم کنند.

بیمارستان عرفان نیایش در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع و زیربنای بیش از ۳۱ هزار مترمربع در سال ۱۳۹۲ شروع به ساخت گردید و طی مدت ۴۰ ماه، با ساخت ۲۵۰ تخت بستری در ۱۱ طبقه به صورت سه بلوک A،B و C با بیش از ۶۰ تخت ویژه و ۲۳ اتاق عمل تجهیزات کامل تخصصی و فوق‌تخصصی، در آذر ماه ۱۳۹۵ آماده بهره‌برداری شده است. گروه پزشکی عرفان نیایش، فعالیت‌های این بیمارستان را در امتداد بیمارستان عرفان سعادت آباد (گروه پزشکی عرفان غرب) توسعه داده است.

استخدام در بیمارستان عرفان نیایش

خدماتی که ممکن است در بیمارستان عرفان نیایش ارائه شود، شامل مشاوره پزشکی، درمان‌های پزشکی عمومی و تخصصی، جراحی‌های مختلف، خدمات اورژانس، آزمایشگاه و تصویربرداری، خدمات مراقبتی، و خدمات تشخیصی باعث شده در این بیمارستان ردیف های شغلی متعددی شکل بگیرد مثل مشاور، پرستار، نیروی خدماتی، اپراتور امحاء و نیروی مالی 

از مزایای همکاری: 

شامل محیط دوستانه و حرفه‌ای

حقوق جذاب

تجهیزات پزشکی پیشرفته

فرصت‌های توسعه حرفه‌ای

هماهنگی در تیم

ارائه فرصت‌های آموزشی برای پیشرفت

همچنین، تجربه کاری در این بیمارستان به همکاران امکان فراگیری مهارت‌ها و به‌روزرسانی دانش را می‌دهد

سیدغلامرضا فنایی
رئیس و بنیانگذار گروه بیمارستان های عرفان
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه