بیمارستان عرفان نیایش

Erfan Niayesh Hospital

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

بیمارستان عرفان نیایش ترکیبی از تخصص، فناوری، و انسانیت در خدمت بهداشت و درمان

با بیش از ۴۰ سال تجربه، بیمارستان عرفان نیایش به عنوان یکی از مراکز برجسته بهداشتی و درمانی، در کنار تکنولوژی‌های نوین و تخصص پزشکان برجسته، پذیرای ارائه خدمات با کیفیت به مردم عزیز ایران می‌باشد.

تیم متخصص:

تیم پزشکی و پرستاران متخصص بیمارستان عرفان نیایش، با تجربه و تعهد به بهترین خدمات بهداشتی و درمانی اختصاص یافته‌اند. همواره در کنار شما هستند تا هر لحظه از مراقبت‌های شما، تجربه اطمینان‌بخشی را برایتان فراهم کنند.

معرفی

بیمارستان عرفان نیایش در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع و زیربنای بیش از ۳۱ هزار مترمربع در سال ۱۳۹۲ شروع به ساخت گردید و طی مدت ۴۰ ماه، با ساخت ۲۵۰ تخت بستری در ۱۱ طبقه به صورت سه بلوک A،B و C با بیش از ۶۰ تخت ویژه و ۲۳ اتاق عمل تجهیزات کامل تخصصی و فوق‌تخصصی، در آذر ماه ۱۳۹۵ آماده بهره‌برداری شده است.

 بیمارستان عرفان نیایش ضمن حضور اساتید پزشکی که در دانشگاه‌های علوم پزشکی به نام داخل و خارج از کشور فعالیت دارند و همچنین در بیمارستان عرفان سعادت آباد مشغول به کار بوده‌اند، با تکمیل تیم تخصصی و فوق‌تخصصی خود، در به روز کردن ارائه خدمات درمانی و توسعه کمی وکیفی آن در این مرکز گام برداشته است. 

گروه پزشکی عرفان نیایش، فعالیت‌های این بیمارستان را در امتداد بیمارستان عرفان سعادت آباد (گروه پزشکی عرفان غرب) با سیاست‌های درمانی مشخص، در محیطی آرام با رعایت کلیه الزامات ملی و بین‌المللی در ارائه خدمات درمانی، توسعه داده است. در اولویت قرار دادن رضایت و آرامش بیماران و مراجعین و نیز نیروی انسانی شاغل در مجموعه، توانسته ارائه خدمات درمانی را در محیطی آرام و اثربخش فراهم سازد.

از ساخت تا افتتاح 

بیمارستان عرفان نیایش یکی از بیمارستان‌های معتبر در ایران است. این بیمارستان در تهران واقع شده و خدمات پزشکی متنوعی را ارائه می‌دهد. به عنوان یکی از بیمارستان‌های خصوصی، عرفان نیایش به تجهیزات پزشکی پیشرفته و تیم پزشکی متخصص و مجربی افتخار دارد.

برخی از خدماتی که ممکن است در بیمارستان عرفان نیایش ارائه شود، شامل مشاوره پزشکی، درمان‌های پزشکی عمومی و تخصصی، جراحی‌های مختلف، خدمات اورژانس، آزمایشگاه و تصویربرداری، خدمات مراقبتی، و خدمات تشخیصی باشند.

سیدغلامرضا فنایی
رئیس و بنیانگذار گروه بیمارستان های عرفان
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد logo-samandehi
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه