کارخانه فراسازان پیچ گستر پارس

Farasazan Pitch Gostar Pars

۱.۵ دسته: تولیدی و صنعتی
  • ۵۱ تا ۲۰۰ نفر
  • تهران - تهران
  • fpg-co.com
۱.۵
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی  کارخانه فراسازان پیچ گستر پارس

شرکت فراسازان پیچ گستر در سال ۱۳۷۷ تأسیس و بعدها به شرکت فراسازان پیچ گستر پارس (سهامی خاص) تبدیل شد. این شرکت با بهره‌گیری از متخصصان مجرب، پیچ و مهره‌های مورد نیاز صنایع نفت، گاز و پتروشیمی را تولید و تأمین می‌کند. محصولات این شرکت مطابق با استانداردهای جهانی عرضه شده و به عنوان یکی از شرکت‌های معتبر در صنعت شناخته می‌شود.

آدرس  کارخانه فراسازان پیچ گستر پارس

شهرک صنعتی شمس آباد- بلوار پروفسور هشترودی - خیابان میخک ۷ ( ۱۳ هشترودی سابق) 

برخی فرصت‌های شغلی در کارخانه فراسازان پیچ گستر پارس

  • مهندس صنایع 
  • کارشناس کیفی آزمایشگاه
  • کارشناس عملیات حرارتی
  • کارشناس برنامه ریزی و ... 
کارخانه فراسازان پیچ گستر پارس با اغلب جذب نیروهای متخصص و متعهد در زمینه‌های مختلف فعالیت‌های صنعتی خود، به دنبال بهبود و گسترش فعالیت‌های خود می‌باشد. شما می‌توانید جدیدترین و بروزترین اگهی‌هایکارخانه فراسازان پیچ گستر پارس را در سایت ایران استخدام مشاهده نمایید. 

مزایای کار در کارخانه فراسازان پیچ گستر پارس

مزایای کار در کارخانه فراسازان پیچ گستر شامل بیمه و بیمه تکمیلی، سرویس رفت و برگشت، صبحانه و ناهار با کیفیت است که رفاه کارکنان را تأمین می‌کند. فضای استراحت جهت افزایش بهره‌وری و تجدید قوا در نظر گرفته شده است. همچنین، آموزش کامل حین کار به کارکنان ارائه می‌شود تا مهارت‌ها و دانش لازم را کسب کنند. این مزایا به توسعه حرفه‌ای و رفاه کارکنان کمک شایانی می‌کند.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه