فرهنگان

farhangan

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

رهنگان از سال ۱۳۶۲ با تأسیس یک انتشارات کار خود را شروع کرده و اکنون گروهی متشکل از چندین فروشگاه فرهنگی و دو دفتر انتشاراتی، یک شرکت تولید بسته‌های آموزشی، سه شرکت پخش و بخش بازرگانی خارجی فراورده‌های فرهنگی است و تلاش می‌کند تا امکان برخورداری از کالای فرهنگی با کیفیت را در تمام ایران دسترس‌پذیر کند.

فرهنگان با امید به اثرات پس از فروش شکل گرفته است؛ مخاطب یک محصول فرهنگی پس از خواندن یک کتاب خوب یا شنیدن یک موسیقی ژرف، انسان دیگری است با درک و فهمی دیگر.

فرهنگان، کسب‌و‌کارش آگاهی‌بخشی و توانمندسازی است و می‌کوشد تا گوناگونی اندیشه‌ها و کیفیت و اهمیت مصرف کالای فرهنگی را بشناساند و مخاطب را با ارزش‌های فرهنگی ایران و جهان آشنا کند.

سودای فرهنگان حرکت به‌سوی آگاهی و تغییر و پرورش نسلی است که بتواند کاری کند که نسل امروز نتوانست.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه