پتروشیمی هگمتانه

hegmataneh

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی پتروشیمی هگمتانه

شرکت صنایع پتروشیمی هگمتانه با هدف تولید PVC در ظرفیت ۴۵,۰۰۰ تن در گرید های معمولی و ۳۶,۰۰۰ تن در گرید پزشکی، تصمیم به احداث یک کارخانه در مسافت ۱۰ کیلومتری جاده تهران - همدان گرفت. این شرکت در تاریخ ۱۹ ژوئن ۱۳۸۱ با شماره ثبت ۱۹۱۶۳۰ به نام شرکت صنایع پتروشیمی هگمتانه در اداره ثبت شرکت‌های تهران ثبت شد و در تاریخ ۱۲ اوت ۱۳۸۱ مجوز تأسیس کارخانه مذکور را دریافت کرد. فعالیت‌های اولیه این پروژه از اوایل سال ۱۳۸۲ آغاز شد و تا سال ۱۳۹۲ ادامه یافت. اما به دلایلی، پروژه متوقف شد. سپس در اوایل سال ۱۳۹۸، ادامه پروژه موردنظر آغاز شد و در ماه دی سال ۱۳۹۹ به بهره‌برداری رسید.

دفتر مرکزی پتروشیمی هگمتانه

ضلع غربی میدان شیخ بهائی، پلاک ۱۸ ساختمان رایان ونک واحد ۹۰۶

کارخانه پتروشیمی هگمتانه

همدان،کیلومتر ۱۰ جاده تهران

پراکندگی نیروی انسانی شرکت پتروشیمی هگمتانه

این شرکت در ابتدای راه اندازی می باشد و بی شک ساختار سازمانی آن در آینده با تحولات زیادی روبرو خواهد شد، در حال حاضر وضعیت پراکندگی نیروی انسانی شرکت پتروشیمی هگمتانه به تفکیک تحصیلات و جنسیت به شرح زیر است:

مزایای کار در پتروشیمی هگمتانه

فرصت های شغلی: شرکت پتروشیمی هگمتانه یکی از بزرگترین شرکت های پتروشیمی در ایران است و به عنوان یکی از صنایع استراتژیک کشور، فرصت های شغلی بسیاری را در اختیار کارجویان قرار می دهد.

پرداخت حقوق و مزایا: شرکت پتروشیمی هگمتانه به کارکنان خود حقوق و مزایای مناسبی ارائه می دهد. این شامل حقوق ثابت، بیمه تکمیلی، سرویس ایاب و ذهاب و روزهای تعطیل می شود.

امکانات و تجهیزات پیشرفته: شرکت پتروشیمی هگمتانه با بهره گیری از تجهیزات و فناوری های پیشرفته، به کارکنان خود امکانات مناسبی را فراهم می کند. این امکانات شامل نرم افزارهای تخصصی، نقشه خوانی، آزمایشگاه های مجهز و تاسیسات تهویه و تبرید می شود.

رشد و پیشرفت حرفه ای: کار در پتروشیمی هگمتانه به کارکنان فرصتی برای رشد و پیشرفت حرفه ای می دهد. با توجه به اندازه و اهمیت این شرکت، کارکنان می توانند در زمینه های مختلفی از جمله مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی و آزمایشگاهی فعالیت کنند و تجربه های مفیدی کسب کنند.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه