شرکت خدمات انفورماتیک

Informatics Services Corporation

  • ۱۰۰۱ تا ۵۰۰۰ نفر
  • تهران - تهران
  • isc.co.ir
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی شرکت خدمات انفورماتیک

شرکت خدمات انفورماتیک به منظور ایجاد و راه‌اندازی اتوماسیون بانکی در سال ۱۳۷۲ تاسیس شد و از بدو پیدایش برنامه‌ریزی لازم برای ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز و تشکیل مراکز تامین نیازهای اجرایی را آغاز کرد. در اوایل دهه ۷۰، تجهیز سیستم بانکی به ساز و کار مناسب برای اتوماسیون و به‌کارگیری رایانه در بخش‌های مختلف خدماتی و عملیاتی ضروری بود. تاسیس شرکت خدمات انفورماتیک موجب نوسازی و مدرنیزه کردن بخش‌های مختلف سیستم بانکی کشور شد. 

دفتر مرکزی این شرکت در تهران یکی از بزرگترین مراکز بانکداری الکترونیکی در خاورمیانه است. شرکت خدمات انفورماتیک اکنون به بیش از ۸ هزار بانک خدمات ارائه می‌دهد و سالانه بیش از ۸۰ میلیارد تراکنش انجام می‌دهد. یکی از مهم‌ترین وظایف این شرکت تامین امنیت شبکه‌های نظام بانکی است و تا ۹۹ درصد امنیت شبکه‌های بانکی را تضمین می‌کند. 

آدرس شرکت خدمات انفورماتیک

تهران، خیابان میرداماد، میدان مادر(محسنی)، خیابان شاه نظری، خیابان مددکاران، تقاطع خواجوی، شماره ۶، ساختمان مرجان

خط مشی شرکت خدمات انفورماتیک

این شرکت با سرمایه‌گذاری کلان برای تربیت نیروی انسانی متخصص، تجربه و تخصص ارزشمندی را ایجاد کرده که همواره اصلی‌ترین سرمایه خود می‌داند. پس از گذشت سه دهه، این شرکت همچنان رسالت خود را کمک به سیستم بانکی کشور برای ایجاد روش‌ها و تجهیز ابزارهای ارائه خدمات بهتر می‌داند و طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را عرضه می‌کند. به حداکثر رساندن امنیت، بهبود سودآوری و استمرار در کار از جمله خط مشی‌های مهم این شرکت است.

استخدام در شرکت خدمات انفورماتیک

شرکت خدمات انفورماتیک در ردیف های شغلی کارآموز فنی، راهبر سیستم، کارآموز امنیت اطلاعات، Mainframe، راهبر عملیات (شیفت شب)، برنامه نویس و کارآموز Java، کارشناس DevOps، برنامه نویس Full Stack و... اقدام به جذب نیرو میکند.

شرکت خدمات انفورماتیک با شعار همکاران ما کلیدی ترین عامل موفقیت ما هستند به دنبا جذب نیروهای متخصص و توانمند می باشد. کارجویان می‌توانند جدیدترین آگهی‌های استخدام شرکت خدمات انفورماتیک را در سایت ایران استخدام مشاهده نمایند.

عبدالرضا شاکری
مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه