مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

industrial research training center of iran

  • ۵۱ تا ۲۰۰ نفر
  • تهران - تهران
  • irtci.com
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

فعالیت مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران از سال ۱۳۶۵ به عنوان مرکز آموزش وزارت صنایع آغاز شد و از اواخر سال ۱۳۷۲ با مشارکت ۲۱۱ واحد صنعتی و بیش از ۲۰۰ استاد و متخصص به یک موسسه آموزشی و پژوهشی مستقل تبدیل شد. مرور دستاوردهای نزدیک به سه دهه فعالیت مستمر، نشان از تقدیر از همکاران، صاحبان علم و اندیشه و تلاشگران عرصه آموزش و فرهنگ دارد. این مرکز از همکاری بیش از ۹۰۰ استاد و متخصص صنعت و دانشگاه و حمایت مدیران واحدهای صنعتی بهره‌مند بوده است.

آدرس ساختمان یک مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

تهران، خیابان ایرانشهر شمالی، روبروی انتشارات مدرسه، پلاک ۲۳۳

آدرس ساختمان  دو مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

تهران، میدان ۷تیر، خیابان مفتح شمالی،خیابان ملایری پور، پلاک ۸۲

برخی فرصت‌های شغلی در مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران

  • کارشناس شبکه IT
  • کارشناس امور اجرایی آموزش
  • گرافیست 
  • کارمند حوزه فناوری اطلاعات  و ...

مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران با جذب نیروهای متخصص و متعهد در زمینه‌های مختلف فعالیت‌های صنعتی خود، به دنبال بهبود و گسترش فعالیت‌های خود می‌باشد. این مرکز به کارکنان خود بیمه و بیمه تکمیلی ارائه می‌دهد. شما می‌توانید جدیدترین و به‌روزترین آگهی‌های استخدامی مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران را در سایت ایران استخدام مشاهده نمایید.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه