جامعه نگر

Jame-e-negar Publishing House

  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • تهران - تهران
  • jph.ir
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی جامعه نگر 

کتاب‌فروشی آنلاین جامعه‌نگر، با ارائه منابع فارسی و انگلیسی علوم پزشکی، موجودی واقعی کالا، جستجو و خرید آسان، ارسال سریع و پشتیبانی آنلاین را فراهم می‌کند. این انتشارات که در سال ۱۳۸۱ تأسیس شده، هزاران عنوان کتاب علوم پزشکی منتشر کرده و به تجهیز کتابخانه‌ها و ارائه مشاوره علمی و تحصیلی می‌پردازد. جامعه‌نگر همچنین در انتشار مشترک آثار دانشگاهی و حضور در نمایشگاه‌های علمی فعال است.

آدرس دفتر مرکزی جامعه نگر

خیابان فخر رازی ـ خیابان وحید نظری ـ شماره ۹۶ - ساختمان جامعه‌نگر 

مزایای کار در جامعه نگر

مزایای کار در جامعه‌نگر شامل بیمه، بیمه تکمیلی، امکان دریافت اضافه‌کاری، و پاداش بهره‌وری است. این مزایا به بهبود رفاه کارکنان و افزایش انگیزه و بهره‌وری در محیط کاری کمک می‌کنند.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه