کاوش داده پردازان سفیر

KDT

 • ۲۰۱ تا ۵۰۰ نفر
 • تهران - تهران
 • kdt.ir
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی کاوش داده پردازان سفیر (KDT)

در دنیایی که ایمنی و امنیت به دغدغه‌های اصلی تبدیل شده‌اند، ظهور شرکت کی دی تی (KDT) به عنوان پیشگام در زمینه راهکارهای امنیتی پیشرفته تحولی شگرف در این حوزه داخلی این صنعت محسوب می گردد. به عنوان یک ارائه ‌دهنده پیشرو در زمینه دوربین‌های نظارتی مجهز به آخرین تکنولوژی ها، کی دی تی متعهد به توانمندسازی افراد، کسب و کارها و جوامع برای حفاظت از آنچه که برایشان مهم است شده است.

آدرس کاوش داده پردازان سفیر (KDT)

تهران، حکیمیه، بلوار شهید بابائیان، خیابان پنجم شیدایی، خیابان توانگری جنوبی، پـلاک ۳ و ۵

فرهنگ سازمانی مجموعه کاوش داده پردازان سفیر (KDT)

این شرکت در کنار حوزه کار روابط دوستانه بین همکاران را ارجحیت قرار می دهد تا محیط کاری محیطی مملو از شوق و نشاط شود؛ در نتیجه انگیزه کاری تا حد بسیار زیادی بالا می رود. از نمونه های بارزی که کی دی تی (KDT) به آنها اشاره کرده است عبارت است از:

 • ما در kdt به هم عشق می ورزیم
 • به حقوق هم احترام می گذاریم
 • حتی اگر هم عقیده نباشیم
 • تامیتوانیم می خندیم
 • در غم و شادی در کنار هم هستیم
 • توانایی ها و دانش خود را افزایش می دهیم
 • سر قولمان همیشه هستیم
 • صادقیم، شاکریم، شادیم و باهم دوستیم

مزایای همکاری با کاوش داده پردازان سفیر (KDT)

 1. داشتن جو شاد و دوستانه
 2. به یاد داشتن روزهای مهم همکاران (تولد،ازدواج)
 3. همراه و همدل بودن
 4. برگزاری کلاس های اموزشی مداوم جهت ارتقا سواد و دانش همکاران
 5. برگزاری کلاس های زبان به منظور قوی بودن در بازار های برون مرزی
 6. برخورداری از امکانات بیمه تکمیلی
 7. پرداخت به موقع حقوق و دستمزد پرسنل
 8. برقراری جشن های فصلی و پرداخت پاداش و معرفی نیروی برتر فصل....

چشم انداز سازمان کاوش داده پردازان سفیر (KDT)

کاوش داده پردازان سفیر (KDT) سعی میکند همیشه تکنولوژی های نو ظهور جدید را پرورش دهد و برای آن پدری کند چرا که در کاوش داده پردازان سفیر (KDT) دانش و تکنولوژی بروزی را در تولیدات چاشنی محصولاتشان کرده اند و به همین امید، در آینده نزدیک، بازارهای برون مرزی منطقه را نیز به دست خواهند آورد.

ماموریت سازمان کاوش داده پردازان سفیر (KDT)

سازمان کاوش داده پردازان سفیر (KDT) در تلاش است تا تولید داخل و کالای ایرانی را تقویت کند. این سازمان به اهمیت حمایت از کالای ایرانی واقف است و می‌داند که رونق تولید کلید حل مشکلات اقتصادی کشور محسوب می‌شود. از دیدگاه KDT، این رونق تولید باعث ایجاد اشتغال، خلق ثروت ملی، رفاه عمومی و حتی پیشرفت علمی می‌شود. حمایت از تولید داخلی و تقویت کالای ایرانی به‌عنوان یک راهکار اساسی برای بهبود وضعیت اقتصادی کشور در نظر گرفته می‌شود.

نسترن ائینه ورزانی
مدیر طراحی

کی دی تی برای من به شخصه مصداق و معنای واقعی خانواده است .خانواده دلسوز ،همدل و همراه .خانواده ای که سرپرست های آن برای تک تک اعضاش احترام و ارزش قائلند .

سمیرا شایسته
مدیر بازرگانی

بدون شک صبور بودن ،من در کی دی تی یاد گرفتم اگر درکار و محیط کارم صبور نباشم نمی توانم به اهدافم دست پیدا کنم . از نظر من در هر کاری و حرفه ایی صبوری مهم ترین عامل می باشد .

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه