دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

kntuac

  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • تهران - تهران
  • kntu.ac.ir
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با ریشه در دانشکده مخابرات که در سال ۱۳۰۷ تأسیس شد، در سال ۱۳۵۹ با ساختار فعلی شکل گرفت. پس از چند بار تغییر نام به "دانشگاه فنی و مهندسی" و سرانجام در سال ۱۳۶۷ به نام این دانشمند پرآوازه مزین شد. امروزه این دانشگاه با ۱۱ دانشکده و امکانات تحقیقاتی گسترده، جزء بهترین دانشگاه های ایران محسوب می‌شود.

آدرس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی 

تهران، میرداماد غربی، پلاک ۴۷۰

"دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی میزبان بزرگترین رویداد هوا و فضایی کشور بود. در این راستا، شانزدهمین همایش هوا و فضا سوم تا پنجم اسفندماه در این دانشگاه برگزار شد."

امیر رضا شاهانی
رئیس دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه