مایا میل

maya meal

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی مایا میل

مایا، اولین مؤسسه‌ای است که غذاهای تخصصی برای کودکان و سالمندان را در ایران ارائه می‌دهد. نام "مایا" به معنای مادر و پرستار است، که انتخاب این نام برای این مؤسسه، تطابق این واژه با کودکان و سالمندان است. این مسئله در طراحی لوگوی گروه مایا میل با دقت و حساسیت ویژه‌ای مدنظر قرار گرفته است. 

مایا میل، خدمات سفارش آنلاین غذای تخصصی برای کودکان و سالمندان را ارائه می‌دهد. منوی غذاها از مواد غذایی کامل و با تنوع مناسب برای کودکان، سالمندان و در مراحل بعدی برای مادران باردار، ورزشکاران و ... تشکیل شده است. مایا میل در شهر تهران فعالیت خود را آغاز کرده و در ابتدا به صورت آنلاین و خانگی خدمات را ارائه می‌دهد و در سال ۱۴۰۲ بازگشایی رسمی خود را خواهد داشت. در مایا میل، انواع غذاها، میان وعده‌ها، نوشیدنی‌ها و دسرها با طعمی عالی و طبیعی ارائه می‌شوند.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه