نوآوران انرژی شریف

noavaran enerzhi sharif

  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • تهران - تهران
  • neees.ir
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی نوآوران انرژی شریف
شرکت نوآوران انرژی شریف در سال ۱۳۹۱ با هدف مدیریت انرژی و حفاظت از محیط زیست تأسیس شد. با بهره‌گیری از دانش و فناوری روز، با کادری متخصص و مجرب، در زمان کوتاهی پیشرفت قابل توجهی داشت. این شرکت به دلیل افزایش هزینه‌های انرژی در سازمان‌ها، به استقرار و ارتقای سیستم‌های مدیریت انرژی، انجام پروژه‌های مدیریت انرژی و ممیزی انرژی پرداخت و با حفظ کیفیت مصرف، هزینه‌های مرتبط با انرژی را کاهش داد. متخصصان این شرکت در زمینه‌های طراحی، مشاوره و بازرسی تاسیسات حرارتی، برودتی، روشنایی، و واحدهای تولید بخار، آب، و هوای فشرده در مجتمع‌های صنعتی و نیروگاهی فعالیت می‌کنند، با رعایت استانداردهای مدیریت انرژی. توسعه نرم‌افزار مدیریت جامع انرژی مبتنی بر استانداردهای بین‌المللی، جهت کنترل کارایی و هزینه‌های انرژی از مهمترین فعالیت‌های این شرکت است. 

آدرس دفتر تهران
تهران ، خیابان آزادی ، بلوار شهید اکبری ، تقاطع خیابان شهید قاسمی ، پلاک ۳۲ ، برج مهر ، واحد همکف جنوب شرقی

فرصت های شغلی نوآوران انرژی شریف

  • دفتردار
  • مسئول دفتر
  • مهندس مکانیک و ...

نوآوران انرژی شریف ایران اغلب نیروهای خود را در این زمینه ها جذب می‌کند. شما می‎توانید جدیدترین و بروزترین آگهی های استخدامی را در سایت ایران استخدام مشاهده نمائید و یا با فعال کردن گزینه دنبال کردن می‌توانید جدیدترین آگهی ها را در ایمیل خود دریافت کنید.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه