توسعه کشت دانه های روغنی

ordc

  • ۵۱ تا ۲۰۰ نفر
  • تهران - تهران
  • ordc.ir
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی توسعه کشت دانه های روغنی
در سال ۱۳۴۵، به دنبال مشکلات تامین روغن نباتی کشور از طریق واردات، شورای اقتصاد صنایع را به تاسیس شرکتی تخصصی دعوت کرد. این شرکت با همکاری افرادی مانند ابوالقاسم لاجوردی، حسین قاسمیه، حشمت الله کرمانشاه چی و محمدعلی معین امین تأسیس شد. هدف اصلی این شرکت، توسعه کشت دانه‌های روغنی و خودکفایی در تولید روغن نباتی بود. با تلاش مدیرعامل اولیه، این شرکت با موفقیت تشکیل شد و با حمایت وزارت جهاد کشاورزی، فعالیت‌هایش را آغاز کرد. شرکت در تمام استان‌های کشور نمایندگی دارد و با استخدام کارشناسان متخصص، منابع و امکانات مورد نیاز را فراهم کرده است. این شرکت تاکنون با موفقیت فعالیت‌های خود را برای توسعه کشت دانه‌های روغنی در سراسر کشور ادامه داده است.
آدرس توسعه کشت دانه های روغنی
 تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، روبرو کشتیرانی، جنب کوچه بیست و دوم، پلاک ۱۳۰

فرصت های شغلی توسعه کشت دانه های روغنی

  • حسابدار
  • گیاه پزشک
  • کارشناس گیاهپزشکی
  • کارشناس بازرگانی 
  • مهندس کشاورزی و ...

شرکت توسعه کشت دانه های روغنی اغلب نیروهای خود را در این زمینه ها جذب می‌کند. شما می‎توانید جدیدترین و بروزترین آگهی های استخدامی را در سایت ایران استخدام مشاهده نمائید و یا با فعال کردن گزینه دنبال کردن می‌توانید جدیدترین آگهی ها را در ایمیل خود دریافت کنید.

مزایای کار در توسعه کشت دانه های روغنی

بیمه

بیمه تکمیلی

اضافه کاری

آقای عطایی فر
مدیر عامل
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه