فروشگاه آروین

Arvin

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی فروشگاه آروین

فروشگاه "آروین ارگانیک مارکت" با نام "سبزآوید پارس" از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در زمینه محصولات سالم و ارگانیک آغاز کرد. این فروشگاه از خرداد ۱۳۹۲ با نام جدید خود، رسماً وارد بازار محصولات ارگانیک شد و اصول اخلاق و صداقت را همواره در اولویت قرار داد. آروین ارگانیک مارکت تمامی محصولات خود را از تأمین‌کنندگان با گواهی معتبر تهیه کرده و با توسعه مداوم محصولات، به نیازهای متنوع مشتریان پاسخ می‌دهد.

آدرس فروشگاه آروین

خراسان رضوی - مشهد - بلوار پیروزی - نبش پیروزی ۵۴

مزایای کار در فروشگاه آروین

مزایای کار در آروین ارگانیک مارکت شامل پاداش فروش، اضافه کار، بیمه، و هدایای مناسبتی است. همچنین، حقوق و دستمزد مطابق با قانون کار به همراه مزایا و پاداش ارائه می‌شود. این فروشگاه محیطی پویا و سالم برای کارکنان خود فراهم می‌کند.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه