پیام اول شهر اینترنتی تهران

Payam-e-Avval

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی مشاغل: سایت شهر اینترنتی اطلاعات کامل و جامعی را درباره مشاغل مختلف ارائه می دهد. این شامل نام، توضیحات، عکس‌ها، و اطلاعات تماس مشاغل مختلف می‌شود.
دسته‌بندی مشاغل: سایت شهر اینترنتی مشاغل را بر اساس دسته‌بندی‌های مختلف مرتب کرده تا کاربران به راحتی بتوانند به دسته‌بندی‌های مورد نظر خود دسترسی پیدا کنند.
امکان جستجو: سایت شهر اینترنتی امکان جستجوی مشاغل بر اساس نام، مکان، یا دسته‌بندی را فراهم کرده است تا کاربران بتوانند به سرعت و به راحتی هر چه تمام تر مشاغل مورد نظر خود را پیدا کنند.

ارائه اطلاعات کامل: سایت شهر اینترنتی اطلاعات جامعی را درباره هر مشاغل ارائه می دهد، از جمله آدرس، شماره تماس، ساعات کاری، وبسایت، شبکه های اجتماعی، فروش محصولات، درگاه پرداخت و ....

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه