بیمارستان پیامبران

payambaran hospital

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی بیمارستان پیامبران
بیمارستان پیامبران، یک بیمارستان خصوصی طب تسکینی کانسر با ۲۰۰ تختخواب در تهران، از سال ۱۳۷۹ فعالیت خود را آغاز کرده است. این مرکز با بخش‌های تخصصی و فوق تخصصی متعددی از جمله جراحی قلب و عروق، ارتوپدی، زنان و زایمان، گوش حلق بینی، مغز و اعصاب و عفونی، به ارائه خدمات پزشکی پیشرفته می‌پردازد. امکانات پاراکلینیکی بیمارستان شامل رادیوتراپی، کاردرمانی، ناباروری و آزمایشگاه شبانه‌روزی است.

آدرس بیمارستان پیامبران
میدان دوم صادقیه، بلوارآیت الله کاشانی، بلوار اباذر، بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پیامبران

فرصت های شغلی در بیمارستان پیامبران

  • کارشناس پرستاری
  • کارشناس تغذیه
  • فیزیوتراپیست
  • کمک بهیار
  • پرستار و ...

شما می‌توانید جهت مشاهده آگهی‌های استخدام بیمارستان پیامبران در سایت ایران استخدام به بخش"آگهی‌های استخدام" همین صفحه مراجعه نمایید.

مزایای کار در بیمارستان پیامبران
در بیمارستان پیامبران، کارکنان از مزایای بیمه درمان و بیمه تکمیلی برخوردارند. همچنین، آنها بن خرید و هدایای مناسبتی دریافت می‌کنند. این مزایا باعث می‌شود که کارکنان از امنیت شغلی و رفاه مناسبی برخوردار باشند.

باورها و ارزش‌های بیمارستان پیامبران

  • بیمار محوری: بیمار مهم‌ترین سرمایه ماست و همواره در خدمت او هستیم.
  • تعالی مستمر: انجام امور با بالاترین کیفیت و حرکت در مسیر پیشرفت مداوم.
  • رعایت حقوق گیرندگان خدمت: متعهد به رعایت کامل حقوق تمامی گیرندگان خدمات.
  • مدیریت خطر و حفظ ایمنی بیمار: نهادینه‌سازی مدیریت خطر و حفظ ایمنی بیماران.
  • احترام به محیط زیست: تعهد به حفاظت و احترام به محیط زیست.

این ارزش‌ها، راهنمای بیمارستان پیامبران در ارائه خدمات ممتاز و ارتقای سلامت جامعه است.

محیط کاری بیمارستان پیامبران
فضای فیزیکی محیط کاری ایمن و راحت، تجهیزات و فناوری به‌روز و مناسب و فرهنگ سازمانی بر اساس ارزش‌های احترام از جمله مزایا محیط کاری بیمارستان پیامبران است. در این بیمارستان با محیط کاری آرام و منظم، اتاق‌های خصوصی و عمومی با امکانات رفاهی در بخش‌های بستری و بخش‌های مراقبت‌های ویژه و پاراکیلینیکی با تجهیزات پیشرفته و کادر مجرب، خدمات کامل ارائه می‌شود.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه