پنتازوم

pentazoom

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

پنتازوم یک مجموعه ی ارائه ی خدمات طراحی سایت و سئو است. در پنتازوم برای مشتریان بسته های خدمات متنوع ای تدارک دیده ایم تا با استفاده از خلاقیت، تجربه و توانایی ِ ما در فضای مجازی به تبلیغات و بازاریابی بپردازد و ورود به بازارهای نو را تجربه کند.

خدمات ما در این حوزه ها ارائه می شود:

_طراحی سایت (طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و ... )

_ خدمات سئو

_تولید محتوا (تولید محتوا سایت - تولید محتوا اینستاگرام )

_ پشتیبانی و مدیریت وبسایت

_ خدمات مربوط به مدیریت شبکه های اجتماعی کارفرما (از جمله اینستاگرام و تلگرام)

_برگزاری دوره های آموزشی سئو و منتورینگ سئو (به صورت تخصصی و بسیار محدود)

پشتیبانی سایت از طراحی سایت هم مهم تر است! خدمات پشتیبانی سایت وردپرس (WordPress website services) یکی از تخصص های پنتازوم است. اما وظایف پشتیبان سایت وردپرس چیست و چطور می توانید به بهترین شکل آن ها را انجام بدهد؟ پشتیبانی سایت شرکتی با پشتیبانی سایت فروشگاهی چه تفاوتی دارد؟ قیمت پشتیبانی سایت چقدر است؟ در پشتیبانی سایت خدمات رفع باگ، بررسی عملکرد کلی سایت، افزایش سرعت، بک آپ گیری از سایت و به طور خلاصه رفع مشکلات سایت انجام می شود. 

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه