رهام سپهر تابان

Roham Sepehr Taban

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی رُهام سپهر تابان

رُهام سپهر تابان، مجموعه‌ای خصوصی است که در سال ۱۳۹۸ با شماره ۶۷۹۱۷ تأسیس شد. اولویت این مجموعه، آموزش‌های تخصصی و کاربردی توسط افراد خبره است و هدف آن اصلاحات بنیادین سیستمی در کسب و کارها است. تغییرات سازمانی باید از تغییر عقاید مدیران ارشد شروع شود، زیرا سازمان توسط افراد معنا پیدا می‌کند و بدون تغییر در رأس هرم، هیچ تغییری پایدار نخواهد بود.

آدرس رُهام سپهر تابان
استان خراسان رضوی – مشهد مـقدس – بولوار وکیل آباد – بولوار لادن – لادن سه – پلاک سیزده – واحد دو – رُهام سپهر تابان

فعالیت‌های مجموعه رُهام سپهر تابان

این شرکت در زمینه های ۱-مشاوره مدیریت سیاستگذاری ۲-تحقیق و توسعه- علوم انسانی ۳-مشاوره مدیریت منابع انسانی ۴-مشاوره مدیریت بازرگانی ۵-فروش کتاب ۶-فروش نوشت افزار و دیگر محصولات فرهنگی، مذهبی و هنری ارائه دهنده مشاوره های درخشان و نوین می باشد که مورد نیاز شرکت ها و سازمان ها جهت سازماندهی سیستم کاریشان می شود.

استخدام در رُهام سپهر تابان
در این مجموعه استخدام بیشتر در حوزه کادر فروش، مسئول آموزش و یا منشی می باشد شما کارجویان همواره می توانید از قسمت زبانه آگهی‌های استخدام لیست آگهی های مجموعه را مشاهده کنید.

برخی از مزایای همکاری در رُهام سپهر تابان
از مزایای همکاری در شرکت رُهام سپهر تابان می توان به بن خرید، پزشک سازمانی، صبحانه، کمک هزینه آموزشی، هدایای مناسبتی، آموزش رایگان و تربیت به عنوان کوچ سازمانی، مسیر شغلی رو به رشد، آموزش‌های رایگان مهارت نرم، کمک به راه اندازی کسب و کار شخصی اشاره داشت.

مهدی زارع‌پور
موسس مجموعه
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه