شرکت تضامنی مهندس روحی و همکاران

Roohi and Collaborators GPC

۲.۰ دسته: سایر زمینه ها
  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • www.roohi.co
۲.۰
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

بخش خدمات مهندسی : واحد مشاور صنعتي " مهندس روحي و همكاران"  بعنوان اولين واحد ارائه دهنده خدمات مهندسي و مشاوره صنعتي در كشور در پانزده آذر ماه سال ۱۳۵۶ توسط مهندس محمد روحي لاله تاسيس گرديد. کسب عنوان واحد نمونه خدمات فنی و مهندسی استان آذربایجانشرقی در سال های ۱۳۷۸، ۱۳۹۰و ۱۳۹۴ و عضویت در کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی از افتخارات شرکت در حوزه خدمات فنی و مهندسی می باشد.

بخش خدمات آموزشی و آزمایشگاهی:  در سال ۱۳۸۱بخش آزمايشگاههاي تحقيقاتي شرکت، در زمينه آناليز و آزمونهاي فيزيكو شيميايي و ميكروبي محصولات غذايي و بهداشتي با نام آزمايشگاه نوبل تاسیس گردید که در حال حاضر بعنوان آزمايشگاه همكار استاندارد، آزمايشگاه همکار معاونت غذا و دارو در زمینه فرآورده های خوراکی و آشامیدنی و آزمایشگاه معتمد محیط زیست در زمینه پایش آب و فاضلاب در حال فعالیت می باشد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه