عمارت روشنان

Roshanan

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی عمارت روشنان

روشنان مجموعه ای فرهنگی و هنری در منطقه یک تهران است. این مجموعه در زمستان سال ۱۳۹۷ با هدف ایجاد فضایی برای معاشرت، وقتگذرانی و دوستداران فرهنگ و هنر تأسیس شد. مجموعه روشنان شامل یک کتابفروشی است و از حیاط مجموعه به عنوان کافه استفاده میشود و محلی برای برگزاری رویدادها و كارگاه های فرهنگی هنری می باشد. این مجموعه در یک خانه باغ قدیمی در دو وسط حیاط قرار گرفته است.

آدرس عمارت روشنان

تهران، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی شمالی، خیابان امیرنوری، پلاک ۲۲ 

استخدام در عمارت روشنان

  • کارشناس مارکتینگ
  • کارشناس حسابداری
  • کارمند اداری
  • گرافیست
  • کپی رایتر ...

    مجموعه فرهنگی و هنری روشنان اغلب نیروهای خود را در این زمینه جذب می‌نماید و برای مشاهده جدیدترین و بروزترین آگهی‌های استخدامی این موسسه، به سایت ایران استخدام سر بزنید و با تنوع و جذابیت آگهی‌های آن آشنا شوید.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه