رویال سفر

Royall safar

  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • تهران - تهران
  • royall.ir
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

شرکت بین المللی رویال سفر ارائه دهنده خدمات نوین

در تاریخ ۱۷ دی ماه سال ۱۳۸۵، شرکت رویال سفر ایرانیان با مرکزیت پایانه بیهقی تهران تأسیس شد. هدف اصلی این شرکت، ایجاد تحول و نوآوری در حمل و نقل جاده‌ای مسافر بود. با تمرکز بر ارائه خدمات و سرویس‌های برتر برای هموطنان عزیز از آغاز تا انتهای سفر، این شرکت از ابتدا تاکنون از بهترین اتوبوس‌های مدرن استفاده کرده و میهمانداران مجرب و آموزش‌دیده را جذب نموده است. این تلاش‌ها به منظور تحول صنعت مسافربری کشور و انتقال آن از حالت سنتی به حالت مدرن بوده است.

با بهره‌گیری از اتوبوس‌های مجهز با صندلی‌های بسیار راحت و نوآوری در ایجاد اتوبوس VIP (ویژه ۲۴ نفر) که برای اولین بار در ایران معرفی شد، ما به عنوان پیشگامان بزرگی در این صنعت، به هدف تأمین آسودگی، آرامش و راحتی مسافران عزیز پایبند بوده‌ایم.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه