راست چین

RTLTheme

  • ۱۰۰۱ تا ۵۰۰۰ نفر
  • چهارمحال و بختیاری - شهرکرد
  • rtl-theme.com
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

راست چین بازار بزرگ برنامه نویسان ایران است ، استراتژی راست چین فراهم کردن راهکار مطمئن، سریع و ارزان برای راه اندازی و توسعه وب سایت است. راست چین محصولاتی تضمین شده با بالاترین استاندارد و خدمات پشتیبانی رایگان ارائه می دهد این محصولات در دو گروه محصولات ایرانی و محصولات بومی سازی شده قرار دارند که توسط واحد کنترل کیفی از نظر کیفیت، عملکرد، امنیت و اصالت بررسی می شوند.

در راست چین ملاک پیشرفت افراد عملکرد آنها است نه جایگاه آنها. این نگرش باعث ایجاد رقابت سالم، ترغیب به تلاش و بهبود مستمر، حفظ انگیزه جنگجویی و کنجکاوی در تیم می باشد. با این ارزیابی شفاف و عادلانه، هر فرد براساس عملگرایی، تعهد و مسئولیت پذیری رشد خواهد کرد.

مزایا و امکانات رفاهی :
 وام
 پاداش
 کمک هزینه دوره آموزشی
 میان وعده
 فضای استراحت
بسته ها و هدایای مناسبتی

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه