سیال گستر ویستاتک

Sayal Gostar VistaTech

دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی شرکت مهندسی سیال گستر ویستاتک 
شرکت مهندسی سیال گستر ویستاتک با اهدافی چون تولید علم و دانش، تولید تجهیزات صنعتی در زمینه‌های نفت و گاز، و ایجاد ساختار دانش‌محور، فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت با رویکرد پروژه‌محور به اجرایی کردن پروژه‌ها می‌پردازد و مدیران اجرایی آن دارای تجربه و تخصص در زمینه‌هایی چون مشاوره، نظارت، طراحی، ساخت، و راه‌اندازی تجهیزات و تاسیسات مرتبط با صنایع نفت و گاز، به‌ویژه صنایع انتقال گاز و تاسیسات وابسته هستند.

آدرس سیال گستر ویستاتک
 مشهد، شهرک صنعتی توس، فاز ۲، خیابان اندیشه ۷ ، دانش ۶ پلاک ۶۲۱

استخدام در شرکت سیال گستر ویستاتک 

  • کارشناس کنترل کیفیت
  • مهندس شیمی و مکانیک
  • مدیریت پروژه
  • اپراتور تولید
    شرکت سیال گستر ویستاتک اغلب نیروهای خود را در این زمینه ها جذب می‌کند. شما می‎توانید جدیدترین و بروزترین آگهی های استخدامی را در سایت ایران استخدام مشاهده نمائید و یا با فعال کردن گزینه دنبال کردن می‌توانید جدیدترین آگهی ها را در ایمیل خود دریافت کنید.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه