سی فایو

see۵

  • ۵۱ تا ۲۰۰ نفر
  • خراسان رضوی - مشهد
  • see5.net
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

شرکت دانش بنیان اسپاد پویا ایرانیان 

محصول سی فایو کار کردی جذاب و شگفت‌انگیز برای کسب و کارهای کوچک است. سی فایو سایت ساز، یک سرویس آنلاین است که با استفاده از آن می‌توانید یک وب‌سایت زیبا و جذاب را راه‌اندازی و تکمیل کنید. تاکنون بیش از ۲۴۰,۰۰۰ وب‌سایت با استفاده از سی فایو ساخته شده است.

سایت ساز سی فایو در سال ۱۴۰۱، تاییدیه دانش‌بنیان خود را از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری دریافت کرد. این تاییدیه نشان از کیفیت و قابلیت‌های پیشرفته‌ای است که در سیستم سایت ساز سی فایو وجود دارد. این به واقع نشانگر تاثیرگذاری و اعتبار این محصول در صنعت فناوری اطلاعات و وب‌ساخت است.

شرکت داشن بنیان اسپاد پویا ایرانیان 
با برند سی فایو
فعال  و پیشرو در حوزه IT 
بزرگترین سایت ساز ایران با بیش از ۲۵۰ هزار سایت ساخته شده 

بیش از ۷۰ نفر پرسنل 

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه