دورنمای بسته بندی

SGP

۲.۹ دسته: سایر زمینه ها
  • ۵۱ تا ۲۰۰ نفر
  • آذربایجان شرقی - تبریز
  • sefsgp.ir/fa
۲.۹
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی دورنمای بسته بندی

شرکت دور نمای بسته بندی یک شرکت تخصصی در زمینه ماشین آلات بسته بندی صنایع پتروشیمی است. این شرکت بیش از ۳ هزار قلم مختلف را طراحی و تامین کرده است. آنها با توجه به دو ده تجربه، خدمات متنوعی از جمله تحقیق، طراحی، ساخت، تعمیر و نصب را به صنایع پتروشیمی ارائه می دهند.

آدرس دورنمای بسته بندی

 تبریز - شهرک اندیشه - اول جاده کرجان پارک علم و فناوری استان آذربایجان شرقی، زمینهای فاز یک مجتمع عصرانقلاب - قطعه شماره ۳ ساختمان شرکت دور نمای بسته بندی 

برخی فرصت‌های شغلی در دورنمای بسته بندی

  • کارشناس بازرگانی
  • کارشناس فنی
  • حسابدار 
  • نقشه کش صنعتی و کنترل کیفی  و ...
شما می‌توانید جهت مشاهده آگهی‌های استخدام  دورنمای بسته بندی در سایت ایران استخدام به بخش"آگهی‌های استخدام" همین صفحه مراجعه نمایید.

مزایای کار در دورنمای بسته بندی

ارائه سرویس رفت و برگشت به محل کار که امکان صرفه‌جویی در هزینه‌های حمل و نقل و دسترسی آسان‌تر به محل کار را فراهم می‌کند.امکان دریافت وام های پرسنلی با شرایط مناسب که به پوشش هزینه‌های شخصی و خانوادگی کمک می‌کند.


ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه