شهدینه آران

Shahdineh Aran

۳.۰ دسته: تولیدی و صنعتی
  • ۵۱ تا ۲۰۰ نفر
  • اصفهان - اصفهان
۳.۰
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی شرکت شهدینه آران
شرکت صنعتی گلشهد نقش جهان (سهامی خاص) مطابق با هدف و چشم انداز بلند مدیران و سرمایه انسانی جوان خود و همچنین همسو با اجرای برنامه های رشد و توسعه ای جهت پیشرفت هرچه بیشتر ایران اسلامی در صنعت و تجارت غذای جهان، توانسته است خود را به عنوان یکی از بزرگترین مراکز پالایش و فرآوری غلات با تولید روزانه ۴۰۰ تن مطرح نماید و نام خود را بعنوان شرکتی خوشنام در عرصه تولید و صنعت مطرح کند. تولید محصول مرغوب با آخرین متد و استانداردهای جهانی، تدلوم کیفیت، تامین و توزیع با بالاترین استاندارد و رعایت اصل مشتری مداری به منظور تحقق غذای سالم، انسان سالم و جامعه سالم از جمله رسالت های این مجموعه بوده است. شایان ذکر است، اخیرا مجموعه گلشهد در پی توسعه زنجیره ارزش خود اقدام به راه اندازی واحد روغنکشی و تصفیه روغن از بهمن ۱۴۰۰ نموده است تا بخشی از نیاز کشور به روغن ذرت خالص و انواع روغن های خوراکی و ترکیبی با کیفیت بالا تامین گردد.

آدرس شرکت شهدینه آران:
 جاده اصفهان - تهران، نرسیده به شهرک صنعتی مورچه خـورت، روبروی شـرکت اسنـوا

کدپستی: ۸۳۳۱۱۷۴۳۶۴

تلفن: ۹-۴۵۶۴۴۵۵۸-۰۳۱

فکس: (داخلی۵) ۴۵۶۴۴۵۵۸-۰۳۱

موبایل: ۸۲۴۶ ۷۳۳ ۰۹۰۲

ایمیل: Info[at]golshahd.com

وب سایت: www.golshahdco.com

مزایای شرکت شهدینه آران:
بسته ها و هدایای مناسبتی
سرویس رفت و برگشت
بیمه درمان تکمیلی
میان وعده
ناهار
وام

سید محمدتقی نقوی
پیـام بنیانـگذار گروه

ایران بزرگ، همواره در مرکز توجه جهانیان بوده است. همچنین از این کشور بعنوان بستری مناسب برای رشد و پرورش استعداد ها و بازیگری تاثیرگذار یاد می شود. با توجه به اینکه اقتصاد رکن اصلی ثبات، نفوذ و قدرت هر کشوری است، از این رو کارآفرین، صنعت گر، بازرگان وظیفه ملی خود را باید برای اعتلای اقتصادی کشور برداشته تا ضمن اشتغال آفرینی که خود منجر به رفاه اجتماعی می گردد بنیان های اقتصاد کشور را محکم تر از گذشته نمایند. از این رو ما نیز از سال ۱۳۷۳ عظم جدی خود را در این راه مقدس برداشتیم.

لیلا زورین تن
کارشناس فروش نشاسته، مالتودکسترین
بهناز دهقانی
کارشناس حسابداری فروش
خاطره خسروی
کارشناس فروش گلوکز، مالتوز، دکستروز
مهرنوش نیکی
کارشناس فروش مالتودکسترین، روغن های خوراکی
امیرطاهر شیرانی
مدیر بازاریابی و فروش
فرزاد قوشی
کارشناس فروش نهاده های دام، طیور و آبزیان
بهنام نوید نژاد
کارشناس حسابداری فروش
ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه