شیمی تجارت اکسیژن

shimi tejarat oxygen

۳.۰ دسته: سایر زمینه ها
  • ۱۱ تا ۵۰ نفر
  • تهران - تهران
۳.۰
دنبال کنید
دنبال کنید
ثبت امتیاز

معرفی شیمی تجارت اکسیژن
شرکت شیمی تجارت اکسیژن فعالیت خود را در اوایل دهه ۸۰ آغاز کرد و پس از دو دهه فعالیت موفق در صنایع رنگ و رزین، چسب و چاپ، چرم، جوهر، مواد شوینده و بهداشتی و آرایشی، اکنون با تکیه بر تجارب گذشته، نیروی انسانی متخصص و روابط تجاری بین‌المللی با کشورهای مطرح در زمینه صنایع شیمیایی، مرحله جدیدی از فعالیت‌های خود را با قدرت بیشتری در دستور کار قرار داده است.

آدرس شیمی تجارت اکسیژن
تهران، محله مجیدیه، کوچه شهید داود احمدی، خیابان جانبازان غربی، پلاک ۳۲۴، ساختمان سبز، ورودی شرقی، طبقه دوم، واحد جنوب غربی

مزایای کار در شیمی تجارت اکسیژن

  • بیمه

یکی از مزایای اصلی کار در شیمی تجارت اکسیژن، ارائه بیمه تأمین اجتماعی به تمامی کارکنان است. این بیمه شامل خدمات درمانی، بیمه بیکاری و بیمه بازنشستگی می‌شود که امنیت شغلی و آسایش خاطر کارکنان را تضمین می‌کند. همچنین، شرکت امکان استفاده از بیمه‌های تکمیلی را نیز برای کارکنان فراهم می‌کند تا از پوشش کاملی از خدمات بهداشتی و درمانی برخوردار باشند.

  • حقوق مطابق با قوانین وزارت کار

شیمی تجارت اکسیژن متعهد به پرداخت حقوق و دستمزد مطابق با قوانین و مقررات وزارت کار است. این شرکت اطمینان حاصل می‌کند که تمامی کارکنان حقوق خود را به موقع و به‌طور منصفانه دریافت کنند. همچنین، بر اساس عملکرد و تجربه کارکنان، امکان افزایش حقوق و ارتقاء شغلی نیز وجود دارد.

ابتدای صفحه
مختصری درباره ایران استخدام

سایت ایران استخدام در تاریخ ۱۳۹۱/۱/۱۰ راه اندازی شد و با تلاش گروهی و روزانه مدیران و نویسندگان خود در جهت تبدیل شدن به مرجع بروز آگهی های استخدامی گام برداشت. سعی همیشگی همکاران ما ارائه مطلوب و با کیفیت آگهی های استخدامی خدمت بازدیدکنندگان محترم این سایت بوده است. ایران استخدام به صورت مستقل و خصوصی اداره می شود و وابسته به هیچ نهاد و یا سازمان دولتی نمی باشد، این سایت تنها منتشر کننده ی آگهی های استخدامی بوده و بنابراین لازم است که بازدید کنندگان محترم سایت خود نسبت به صحت و سقم اخبار منتشر شده در آن هوشیار باشند.

نماد اعتماد الکترونیکی
ای نماد
× iranestekhdam logo

دریافت آگهی در اپلیکیشن

دانلود برنامه